‘Unutulmaz’da bu akşam ezanı…

Cemil, öz çöz hesaplaşmasının ağırlığı altında ezilirken, Türkan ve çocukları Yağmur’a yayılmak için çabalayan Teamül’ya bindi olmaktadırlar.

Tutum, Harun’a olan iri aşkı ve kızına olan özlemiyle yanıp kavrulurken, Harun’un üstelik kıskançlığın pençesindeki kalbinde Iş vardır. Fakat Harun’u düşünen aynı biricik Davranış değildir!

Ferda’nın herkesten gizlediği sırrı, aldığı aynı haberle elan birlikte içinden çıkılmaz bire bir ayla gelecektir. Ferda’nın içinde fırtınalar koparan gelişme nedir?

Aras, Çizi’ya yardım etmenin yollarını ararken, Tavır’de Harun’a ulaşmaya çalışmaktadır. Harun ise Yağmur’la birlikte kendilerine yeni benzeri akort kurmaktadır. Batu, Aras’ın Davranış’ya olan ilgisini çözmeye çalışırken, ayrımsız zamanda da Melda’ya duyduğu hisleri anbean ortaya çıkarmaktadır.

Aras’ın vereceği bir vukuf Davranış’yı nazik aynı heyecana sürükler. Yıllardır beklediği dakika gelmiş midir? Yağmur’u annesinden yani Hâl’dan ırak tutmaya etkin Harun, bunda muvaffakiyetli olacak mıdır? Yoksa nasip esasen bildiğini mi okuyacaktır?

ATV’nin görüngü dizisi ‘Unutulmaz’ın bu akşam yayınlanacak olan bölümünün fragmanını haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın