Utanmazın biri Yoga yaparken kandili kutladı!..

Sorumsuzluğun diz boyu olduğu ekranlarımız ayrımsız yıpranmamış skandala henüz fon oldu. Kıçını başını oynatırken çabucak eylemek ki Kandil aklına gelmişki tebrik gereği duydu. Senin mum neyine diyeceğim ağırmı olacak bilememde seni hayasız Kandilin hangi olduğunu biliyorsun sanırım. Bunu kasten oradaki yaptığın işle kandilin bire bir bağlantısımı varda bu ihtiyacı gidermeye çalıştın.

Hangi toplumda yaşarsanız yaşayın insanların yoğunca izlediği ayrımsız tv proğramında daha ince seviyeli yapmak zorundasınız. Sizlerin yaşayışına benzeri sözümüz yok hassaten şu yogo denilen neydu neyse onada bişi demiyelim. Sende haddini bilde bırak kandili eller kutlasın keşke.

Bire Bir cins ekranlar bu milletin anane göreneklerine uyamadı. Diledikleri üzere insanlara tike yaptılar. Öyle proğramlar yapıldı anca diziler bu halkın karşısına getirdinizki. Önce ekol ortaöğretim dizileri yaparak adeta aşk meşk işlerini küçük yaşlarda normal üzere göstererek işi hemen öğrenim tahsis etmek bilgi aktarmak olan jön çocukları yoldan çıkardınız .

Neyi nerede konuşacağınızı bilemeyen sizleri o ekranlara çıkaranlara bire bir çift lafımız var. Yazıklar olsun sizlere.

sesliturkiyem.com

 

Bir Cevap Yazın