Uygurlar’da tevellüt haset heyecanı

Oyunun yapımcısı Behzat Uygur’un eşi Mahmur Çiçeği Uygur’un kombinasyon ettiği şaşırtı kutlamaya oyuncu arkadaşları Süheyl & Behzat Uygur, Nejla Uygur, Şahnaz Çakıralp , Ömer Yılmaz, Leyla Yüngül, Birol Engeler ve Itır Afşin dışında oyunun yapımcısı Çiğdem Uygur, seyretme müdürü Behzat Uygur, Jr ve gayrı mesai arkadaşları dahi katıldı.

Kadronun dışında oyunu ilk defa izleyen baziçe böylece on beş zaman ayakta alkışlayan Haldun Dormen, Mürtefi Poyrazoğlu, Stabil Uca, Zor Özkan ve Takatli Zakoğlu kabilinden laf dünyasından isimlerde katıldı.

Baziçe böylece Büyük Poyrazoğlu; “Marko Ciddi Müzikali’ne bayıldım. Kahkahalardan yerlere yattım. Süheyl & Behzat vodvilin krallarılar. Pekâlâ izleyin.” ve Metin Pöç; “İki saat kafayı sımak, müzikler ile aramak, ahali tiyatrosunun güzel bir örneğini ve Nejat Baba’nın geleneğini sürdüren başarılı oğullarını izlemek için çok hoş yeknesak. Herkese kaynak ediyorum.” diye duygularını dile getirdiler.

Marko Gösterişli Müzikali 31 Ev Muamele günü Caddebostan Kültür Merkezi, 18 ve 19 Gücük Ay günleri ise Cemal Ergin Rey’de sahnelenecek.

Uzun bilgi ve rezervasyon için www.uygurgosteri.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın