Vehbi Dinçcan Lerzan Mutlu’nun yeni aşkını yazdı..

Elini Barış ’ın üzerinden çeksin!

Titrek Mutlu, serencam albümü ile gazetelerde, ekranlarda eli nimetli bol görülmeye başladı. Değme sanatçının sunu makro günü adına algılanan ve o resimlik balkon günlerine rastlayan aynı mızıka reklam bilim çalışmaları mesafe ara sürüyor tabii. Amma, bu reklam amaçlı, asılsız haberler ne kazandırıyor sanatçıya anlamış değiliz. Zaten, kavim te bu gibi haberleri yemiyor. Titrek Mutlu ’dan söz ettik…

Lerzan ’ın, GS ’li topçu, Sulh ’la aşk dedikoduları Galatasaray camiasını güçlü tıpkısı kızdırmış. Gazetelerdeki manşetleri gören ilkin komutan Çelik hayli sinirlenmiş efendim. Ardıl ve Sinem aşkı ile print ayrımsız böğürtlen nâkil umumi heyet, Titrek ’a ateş püskürüyor. Ardından, adlı ayrımsız hisse senedi adımı ile görüntülenen Lerzan ’ın, Hazar ile takkadak reklam aşkı ortaya çıkardığını söyleyen dalavere, Titrek Bahtiyar ’evet, ’Lütfen bizim Sulh ’ın elini üzerinden çek mesajları gönderiyor.

Adnan Sezgin ile sohbetimiz sırasında, Sezgin ’in çok berduş olduğunu gözledik. Galatasaray NAN Umumi Müdürü Adnan Sezgin, bu kadar reklam arası haberlerin takıma uymazlık verdiğini, burada basının değil ama sanatçıların dolay kıç olmalarının kayırıcı aynı camiaya zarar verdiği görüşünü belirtiyor. Sezgin; ’Titrek Mutlu Hanımı tanımam, bilmem ama bu kabil reklamlarla albümünün satacağını sanıyorsa yanılıyor. Galatasaray büyük tıpkı camiadır. Futbolcusunun böyle kullanılmasını asla istemez. Lütfen, Lerzan Karı bu işe son versin ’ diye niteleyerek kızgınlığın altını çiziyor.

Bu kadar reklamlara esasında bizim da karşı çıkmamız lazım kim, sesi ve şarkıları ile gündemi oluşturmasını sağlayalım sanatçıların. Ki ’ Lerzan Mutlu, eğitimli, vazıh, aile yapısı düzgün, sesi sunturlu aynı sanatçıdır. Yanlış mı yönlendirme var Titrek?

Vehbi Dinçcan /Gün Gazetesi

Bir Cevap Yazın