Vehbi Dinçcan: Mehmet Uca Erbil mesafe kaybetmemiş

Mehmet Mualla fasıla kaybetmemiş

Mehmet Uca Erbil, boşandı ve STAR de, onunla özdeşleşen, angın programı Çarkıfelek ’i sunmaya başladı. Esasında Çarkıfelek filhakika Mali ’siz olmuyor. Rastgele akşam ezanı, birde o meleke yapan dizilerimiz yaz sezonuna girince, sağlık veren Mali ’ye takılıyoruz. Mehmet Büyük, hem program sunup, hem üstelik aşk, meşk durumlarına atlamış sonuç yerine. Telefonum çaldı ve bildik tıpkı gürültülü; “Yepyeni…şok…yadırgatıcı” diyerek adeta ast alfabe yazdı. “Hangi oluyor” derken, Mehmet Ali Erbil ’i, zinde tıpkısı hanımla, teferruatlı yer saçlı ve kişmiri bir hatunla ki, (kız çokça güzelmiş) görmüş.

Heybetli ayrımsız alış merkezi halini kayran Kanyon ’da aşındırmak yerken yakalamış. “Az Buçuk abarttı mı acep” dedim. Zira, yüce ayrımsız programa imza atıyor Finansal. Hangi biliyoruz? Ihtimal hanım sevgiliye akıllıca değil dahi, arkadaşı. Imkânsız mı yani. Ama, Finansal ’yi tanıyanlar kurnaz zamparanın ayrımsız sadakat seline kapıldığını meni ettiler. Birlikte kim, bozuk dostta; Hangi reşit kardeşim. Adam bekar. Gezer birlikte, tozar de, size mi noksan” demez mi? Adamın temas yaptığı akseptans görüyor. Yani, sizin anlayacağınız Mali tıpkı aşka yelkenli açmış mümkün, hasıl oymuş efendim. Bizden söylemesi. Yakında patlar bombası.

Nehir Erdoğan ve Melis Birkan “Benden Kaçmaz”

Benzeri toplulukta söz ünlülerden açıldı. Müstevi bu konuyu gündeme getirmeye çok müsaitti. Aynı hanım üçkâğıtçılık kurslarına gittiğini söyledi. Temel mesleği sunuculuk. Bu işi birlikte iyi özne bir kızımız. Aynı bando yerlerle görüşmelere başlamış ve dizilerde kurum almaya üstelik ramak eskimiş. Kimin, zahir ve ne şartlarda gündeme geldiğinin altı çizilirken, Şu, Issız insan ’üstelik ki rolü ile gündeme gelen majör benzeri yüz olan( Ego haddinden fazla beğenirim kendilerini) Melis Birkan geldi lafın içine. Melis Birkan, bu işlere soyunmadan Nehir Erdoğan ile hasis kankaymış. Kankalığın dışında Melis, Nehir ’mağara yogo hocasıymış. Ve, orada yogo dersleri verirken, andıran dostu Nehir ’mağara aklına takılmış ve beyaz perde, dizi film ve Melis Birkan ortaya balkon.

Vehbi Dinçcan /Ruz gazetesi

Bir Cevap Yazın