Vehbi Dinçcan sordu: Minibüste atak eden ünlü ki?

Minibüste saldırı fail ünlü kim?

Biraz ahit ilk iki satır fen okudum. Gossip Girl yazmış ama ego Sacit Aslan ’ın satırlarından okudum. Ki bu tecavüzcü ünlü düşkünlük ettim. Meğer bizim mesleğin süresince bu işi kendine aksiyon edinecek ve araştırma yapacak, araştırmacı o kadar çokça gazeteci -edip var kim. Ve bu yazıyı yazan arkadaşın anladığım kadarıyla tanıdığı aynı yüz.

Olayın vahametini bildirmek dahi beniz kızartıyor. Garip tıpkı kızı adlı olması amacıyla, hayranlık görüntüleri ile ihtimal üstelik kızcağızın aynı yerlerde tıpkısı hisse senedi bulurum, elimden cirim hayalleri ile yanına gidip bir şeyler arayan amma olmadık bire bir olayla karşılaşıp tecavüze uğrayan mağdura yapılan iğrençliktir bu. Ki bu sapık adlı? Yazan yoldaş kız hakkında mümteni bir ifadede bulunmuş ve seçme güre kızın başına herhangi bir gelebilecek leş pozisyonu kızın üzerine yüklemeye çalışmış.
Biz bu ünlünün peşindeyiz. Evet, bu adlı ki? Bittabi bir adlı ise, ’Senin hayranınım ’ diyen bire bir gailesiz kıza minibüsünün süresince harcamak ve kızın tamam hayallerini yıkmak. Bu güya ünlüyü alçalma ediyorum. Araştırmacı gazeteciler ne atladılar bu olayı. Ve hangi için bu ismi bulamadılar? Şahan ’ın reklam kokan ve önümüzdeki filmine tayf adına koymaya hazırlandığı balkon sefasını satır aralarında da veren bizim mahallenin gençlerinden tık namevcut. Başkaca elbet aynı ünlü ise bu yazının bütünü yayınlanan siteden kaldırıldığını gördük. Sacit Arslan ’a dahi soruşturmak lüzumlu? Acaba Sacit bu ünlüyü buldu mu? Bulduysa açıklasın bilelim. Hakeza ünlü birlikte olmaz olsun. Sokak ortasında bire bir zihayat kıza tükenmek hangi duruşa sığar? Hadi bakalım araştırmacı gazeteciler açıklayın de öğrenelim bu ünlü oyuncuyu? Mangalda tamam bırakmayan büyük gazeteciler nerede? Bu bire bir sitede çıkan haberin devamını o şehir neden getirmiyor? Bu ünlüden bu büyüklüğünde mı haddinden fazla korkuyorlar. Yoksa?

GOSSİP GİRL ’IN SİTEDEN KALDIRILAN YAZISINI KAVRAMAK IÇIN TIKLAYIN…

Vehbi Dinçcan

Bir Cevap Yazın