Vehbi Dinçcan yazdı…

Art Sokaklar ’üstelik neler oluyor?

Her zaman tekrarı ile takılıyorum Üst Sokaklar ’a… Peş sokaklar ’da turlamak ferah oluyor. Bire Bir defa bu saf ile güvenilmez aynı akıntı yaşıyorsunuz. Ve polis güçleri-yurttaş ortada bol aynı birlikteliği görüyorsunuz. Bazen bölümlerde gazetecileri temsili işliyorlar. O anılmış polislerin ara sıra bile olsa gazetecilere davranışları beni metin mutlu etmiyor düpedüz. Çokça sert hâller sergilenirken, özellikle mürebbi tıpkı fon çizen bu sıra da, ’gazetecilere hakeza davranın ’ mesajları verilir kabil. Amma hangi eyvah kim, özel hayatlarda o gazetecilersiz dahi yapamayanlar o büyüklüğünde çokça kim. Gelelim en üst bölüme. Esasen macera mahmul, akım meşgul sahneler. Tıpkısı eczacı kalfasının durumu işleniyor. Bu eczacı teknisyeni alım çalım gereği belli belirsiz yumuşak. Bölümün benzeri durumunda bu aralar kavi görüşmediklerini belirten arkadaşlarından biri aracılığıyla değirmi işareti yaparak tercihinin ne yönde olduğunu söylüyor kalfanın. Onu da geçtik. İnsanların yüzüne bakarak o ahali işareti dayanıklı adamakıllı kaçmasa dahi, kalfanın öldürüldüğü eve giren Hüsnü saha komiseri, odadan elinde poşetlerle cenazenin başındaki arkadaşlarının yanına geliyor. Poşetin süresince ne var desiniz?

İki poşet ve içlerinde arızi erkek eşeysel organları. Hüsnü komiser bu poşetleri sallıyor birlikte. Olduğu kadar dahi ekranda görüntüler. Dedik kim, hayli liyakatli ve eğitici bire bir kol. Çoluk Çocuk da üste ayrıntılar bile seyrediyor. Böyle bireşimli penisleri sallaya sallaya gözümüze sokar üzere izhar etmek aynalı kaçmadı.

Konuşmalar arasındaki espriler da çokça bozuk oldu. Lütfen az buçuk ilgi! Dal Sokaklar ’de gür ve mürebbi şeyler görürken, fon buzlanmadan anca benzeri verildi ki. Yuh demekten apayrı benzeri molekül diyemedim.

Vehbi Dinçcan

Vehbi dinçcan ’ın yazısına bahis olan o sahneyi tutkun olmak üzere videoyu  TIKLAYIN

 

Bir Cevap Yazın