VERYANSIN ETTİ

Cübbeli Ahmet Öğretmen, Fatih ’teki Ahmet Yasevi Derneği ’nde verdiği ve cübbeliahmethoca.tv ’den canlı yayınlanan haftalık vaazda kendisinin monitör programına konuk olduktan sonradan bir nice tanrı bilimci hocanın televizyonlardaki işine akıbet verildiğini söyledi.

Aha Cübbeli Ahmet Hoca ’dan can alıcı sözler:

“KIMSE BENİ YALANLAYAMIYOR!”

“ Televizyonun sahibi dinlemiş. Eş diyor kim; “Elli senedir bu adamları konuşturduk. Tek benzeri madde anlatmadılar. Hep hatalı anlatmışlar meğer. Bu herif (kendisini kastederek) beş altı saatte neler anlattı. Din böyleydi birlikte sebep anlatmadılar” evet bu âdem (yeniden kendisini kastederek) falsolu konuşuyorsa birisi çıksın desin kim kavisli konuşuyor. Ilmek orda, diğeri orda… Tıpkısı sevimli diyemiyor kavisli konuştu veya okudu…”

Ahmet Kağan ve aynı yazarların reyting fora etmek için kendisine sataştığını tamlayan Cübbeli Hoca, Ahmet Melik ’a verdi veriştirdi.

Işte o sözler:

“AHMET KAĞAN, SIFIRI TÜKETMİŞ SEVIYESIZ INSAN!”

“Ancak, magazin, magazin… Ahmet Hakan üzere ‘akim tüketmiş adamlar ’ reyting fethetmek için… İlmi yok, benzeri şeyi yok! Seviyesiz seviyesiz…
Hodri kayran çekiyor bana! Yav, meydan neredeki hodri yapıyorsun sen!
Saha namevcut kim! Senin alanın ancak!
Sen hangi biliyorsun üstelik ne konuşacaksın?
Ben diyor: ‘ayn ’ları şöyle çıkartırım, tecvidim iyidir ’..
Bize da diyorlar: ‘göz çıkartabilir misin? ’
Tığ de diyoruz kim; Koridor elverişli (Cübbeli Sarıklı burada güç tıpkısı ‘ayn ’ çıkartıp cemaati güldürüyor) değil ’
Benim vaktim mi var senin gibilerle uğraşmaya!

BIÇIM 7 VE AHMET HAKAN MÜSLÜMANLARIN ÜMİTLERİNİ KIRDI

Müslümanların bilcümle ümitlerini kırdın! Müslümanları sefil ettin! Kanal7 ’de bidat ehli düzeltmeci çöp tenekesi adamları Müslümanlara dinlete dinlete yedi sene bu kavim hangi çekti senden!
Kalan7 yegâne İslami geçek diyerek oraya yüklendi. Bu adam birlikte (Ahmet Kağan ’ı kastederek) hep bidat ehli hocaları (Yaşar Nuri Öztürk, Hüseyin Atay özge..) çıkardın. Bunlarda dediler ‘alınyazısı namevcut, nasip namevcut, İsa Aleyhisselam inmeyecek. Vb… ’ Bütn Müslümanların dinini imanını şüpheye sokan programları sen yaptın! Zaman İslami camiada senden henüz büyük mesuliyeti olan namevcut kim! Seni (Ahmet Melik ’ı) koca namına başlamak zeval!”

Cübbeli Ahmet Hoca ile TV ’de düellodan kaçan Ahmet Melik ’ın yukarıdaki sözlere şüphesiz karşılık vereceği ise şimdiden iptila konusu.

Tutulmak üzere haberin videosuna tıklayınız..

Bir Cevap Yazın