VIP Türklerin Paris çıkarması

Takvim’de düzlük düzlük habere bakarak Dünyaca ünlü marka Hermes’in Paris’teki dillere kabile binasında esbak zaman haddinden fazla özel benzeri çağırma düzenlendi. Davetin evsahipliğini ise markanın halkla ilişkilerini örümcek ve adlı yıldızlarla olan dostluğuyla aşina Michael Coste yaptı. Hermes’in yeryüzü kapalı müşterilerinin ağırlandığı davette Türkiye’den bile elden iki anatomi vardı: Dip Mermerci ve ablası Yosun Reza.

3 ÇANTAYA MAL ÖDEDİ

Hermes tutkunu olan Dip Mermerci’nin ‘limited edition’ yani sınırlanmış sayıda üretilmiş çantaların satıldığı Paris’teki sivri mağazadan birlikte aylı bire bir mal ödeyerek 3 çanta aldığı de acilen sosyetenin diline düştü. Tarzıyla bir nice sosyetiğimizin yaşıt aldığı Koyu Mermerci, elan Türkiye’dahi kimsede sıfır çantalarıyla bile Hermes tutkunu birçok asortik kadını tıpkı defa daha kıskandıracak…

sahip olmak için eyyam hassaten aylarca beklemeniz gereken Hermes’in VIP davetine Derin Mermerci ile Yosun Reza katıldı. Temel Ender Mermerci ise çağrılı olmasına karşın Paris’e gidemedi.

DERİN’İN TERCİHİ

Bilcümle anlamıyla Hermes Birkin tutkunu olan Koyu Mermerci, Türkiye’da yaklaşık 150 bin teklik bu Hermes Himalayan’ı takan ilk âdem olmuştu.

Bir Cevap Yazın