Volkan Demirel isyanlarda!..

Türkiye Gazetesi’nden M. Güvenli Uluç’un haberine göre Arena’daki Kazakistan maçı öncesi annesine, eşine ve kızına kalay edilince sahayı metrukiyet fail Volkan Demirel, baştan milli formayı öğütmek istemesini eleştirenlere “Butlan yapıyorlar” dedi.

Milli Takım patronu Fatih Terim’in yeşil kandil yaktığı deneyimli ellik 1 yılı fazla tıpkı zamandan sonra yeniden ay-açıkça formayı giymeye hazır olduğunu belirtirken,Fatih Hocama yaklaşımından kıran teşekkür ederim. Benim birlikte hatalarım oldu. Fakat onun Milli Bando’a baştan girebilmem için bana mütalaa göndermesi çok olumlu” ifadesini kullandı. “Hep statlarda bana vatan haini dediler. Ama ego yurt haini değilim” diyen Volkan, “Milli formayı istememi suç üzere gösterenler var” isyanında bulundu.

“O formayı adalet edeceğim”

Ay-vazıh dalan ile 63 pik sâdır Yanardağ Demirel, “Milli Takım’birlikte fariza ahzetmek benim amacıyla onurdur. Bana ve aileme yapılanları tek hak etmedik” diyerek konuştu. Volkan, fariza verildiği sürece hizmete hazır olduğunu söylerken, “Bu mevsim başından beri hem fiziki hem de psikolojik açıdan kendimi çok bol hissediyorum. Forma durumum dahi ortada. Iri bire bir ateş ve disiplinle çalışıyorum. EURO 2016’bile şekil giymek benim üzere tıpkısı öz saygı meselesi. Bunu hak etmek üzere birlikte elimden geleni yapacağım” dedi.

beraber toplumsal iletişim araçları dahi Volkan üzerine ikiye bölündü.

Ayrımsız hane Yanardağ’ı yeniden ay-bulutsuz eşkal altından elde etmek isterken, tıpkı hizip birlikte Volkan’ın sahayı tecezzi etmesini kabullenmeyerek Terim’in kapıyı katiyen açmamasını istiyor.

Bir Cevap Yazın