Whatsapp’ta şaşırtıcı tartışma!..

Hürriyet’te düzlük düz habere bakarak Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, milli futbolcu Kağan Çalhanoğlu ile Almanya’de ahbaplık etmek amacıyla ‘whatsapp’ üzerinden yaptığı yazışmayı sosyal medya hesabından yayınlayarak, Çalhanoğlu’nun kendisini tanımamasına ve numarasını kimden aldığını sormasına tepki gösterdi.

Kenan Sofuoğlu, Bundesliga takımlarından Bayern Leverkusen’in milli futbolcusu Kağan Çalhanoğlu ile ‘whatsapp’ta yaptığı yazışmayı toplumsal iletişim araçları hesabından yayınladı.

Yazışmada Kenan Sofuoğlu, Kağan Çalhanoğlu’na, “Kağan kardeşim, Ego Kenan Sofuoğlu. Köln’e geldim. Seninle tanışmak istiyordum amma buralarda değilmişsin” diye yazarken, Çalhanoğlu ise, “Tanıyamadım sizi. Ne üzere ülfet etmek istiyorsunuz. Ego sizi tanımıyorum” diye karşılık verdi. Sofuoğlu ise, “Sevdiğim üzere ülfet etmek istedim. Motosikletçi” diye niteleyerek yazarken, Çalhanoğlu ise, “Numaramı kimden aldınız” diye niteleyerek sordu. Sofuoğlu, “Kardeş sileriz, gravite etme” derken, Çalhanoğlu da, “Kimden aldınız, güçlük yok” diye cevap verdi.

Sofuoğlu, milli topçu ile yaptığı görüşmenin arkası sıra içtimai iletişim araçları hesabından şu paylaşımda bulundu:

“Kağan Çalhanoğlu beni tanıyıp tanımaman mefret değil, ama seni dost birine bu şekilde karşılık vermen sana yakışmadı. Senin numaran gizliyse bizim numaramız daha muamma, ama bize ulaşan tek kimseye asla hakeza cevap verip hesap sormadık. Yakışmadı.”

Bir Cevap Yazın