Whatsapp’tan eskimemiş aplikasyon!…

Türkiye’birlikte kayran düzlük habere göre WhatsApp, esas uygulamasının beraberinde 3. kişiler yoluyla geliştirilen türlü uygulamalar ile dahi gündeme gelmeye başladı.

Android platformunda kişiselleştirme olanağı elan fazla olan WhatsApp, zaman yayınlanan WhatsOnline uygulaması ile iPhone’de birlikte bir bando özelliklere kavuşuyor. Bildiğiniz kabil iPhone için WhatsApp uygulamasında; WhatsApp kişileriniz çevrimiçi olunca bildirim kabul etme üzere bire bir çeşni bulunmuyor. Ancak bu özelliği WhatsOnline uygulaması ile iPhone’birlikte kullanabilirsiniz.

WhatsOnline Nedir? Pekâlâ Kullanılır?

WhatsOnline uygulaması Android ve iOS platformlarında düz düzlük 3. fırka aplikasyon yerine karşımıza çıkıyor. WhatsOnline uygulamasını ücretsiz kendisine telefonunuza yüklediğiniz ant, aplikasyon kişilerinize muvasala izni istiyor.

Kişilere muvasala izni verdikten sonradan WhatsOnline üzerinden hissetmek istediğiniz kişileri seçiyorsunuz. WhatsOnline, seçmiş olduğunuz bu kişileri takibe başlıyor ve WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda size tebligat gönderiyor.

Bir Cevap Yazın