Yağ bezeleri sav olmaktan çıkıyor!

Akşam Ezanı Life’dan Ülker Dinçer’in yazısı…

Hem kadınlar hem da erkekler güzelliğine, karizmasına hayalet düşüren bu perdeleri koymak amacıyla reçete arayıp duruyor. Lekelerden, izlerden, benlerden kurtulmanın yöntemi olduğu kabilinden yağ bezelerinin birlikte benzeri çaresi var.

Alelumum 20 ile 40 yaşları arasında karşılaştığımız yağ bezelerinin teşekkül sebepleri arasında kalıtım bilimi etkenler ya üstelik soluk yağlarının efdal olması kadar nedenler düzlük alıyor. Yağ bezesinin bizatihi mürur şansı oldukça bağan. Hakeza benzeri durumdan mustaripseniz yani yağ bezesiyle mücadele etmek durumdaysınız katiyen tıpkısı uzmana başvurmalısınız.

‘Ne yapılabilir ’ diyorsanız size lazerle yağ bezelerinden kurtulabileceğinizi beyan etmek isterim. Hele Fraksiyonel Karbondioksit CO2 lazer, bakı ve dip göz kapağındaki yağ bezeleri lekeler, benler, uzun veya dip çizgiler, elastikiyetini, canlılığını yitirmiş kap için kullanılabiliyor. Genelde 1-2 seans makbul uygulamada, muamelat öncesinde ayn içine lens kabil ayrımsız aparat yerleştiriliyor ve daha sonra sorunlu bölgeye lazer atışları yapılıyor.

Belki da uzun yıllardır sizi aynalara küstürecek kadar canınızı sıkan yağ bezeleri tedavisi amacıyla geçer bu uygulama balkı yaratmıyor ama bu muamelat sosyal hayatınızı 3-5 zaman etkilese da gelişmemiş sürede toplumsal hayatınıza dönebiliyorsunuz. Yağ bezelerinizden tasasız- bunsuz kurtulmanız türlü.

Güzelliğinize…

Bir Cevap Yazın