Yapmacıklı içki İzmir’de 8 duygusal aldı!..

Hürriyet’te vadi düzlük habere göre İzmir ’üstelik Yüksek Ulutürk, Alem Maden Çandar, Ömer Akgün Yüngeliş, Özkan Bitirim, Köksal Kısık, Birol Bacaklı ve geçen yıl yaptığı rakıdan verdiği tıpkı arkadaşının ölümüne hastalık olduğu gerekçesiyle için yasalı işlem yapıldığı yargılaması süren 53 yaşındaki Yürekli Küsurat sahte rakıdan hayatını kaybetti. Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Bilimi ve Araştırma Hastanesi ’nde tedavi gören Seçgin Dengiz birlikte düzme içkiden kurtarılamadı.

Dengiz ’in cenazesi savcının incelemesi peşi sıra ölü açımı cereyan etmek amacıyla İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu ’na gönderildi.

Bire Bir bölgeden aldığı yapmacıklı içkiyi içen Hasan Kutlu ve kimliği belirlenemeyen tıpkı eş zehirlenerek fenalaştı. Durumun bildirilmesi üzerine gelen afiyet ekiplerinin yaptığı müdahalenin arkası sıra Kutlu ve kimliği belirsiz emanet Iye Üniversitesi Hastanesi ’hangi kaldırıldı.

Burada tedaviye alınan ve cali içkiden zehirlendikleri tespit edilen 2 kişinin üstelik durumunun bunaltıcı olduğu tabir edildi. Mütezayit ölümler üstüne etanol satışı yapılan işyeri ve coşku mekanlarına denetimleri arttıran polis güçleri, ’Fellah ’ lakaplı sevimli ile fotoğrafı tüm emniyet müdürlüklerine gönderilen düzme rakıları boşlama eden Ş.S. ’nin yakalanması için çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Bir Cevap Yazın