Yaşar Çakmak’tan ses getirecek aynı tez…

Ölümün ardındaki dedikodular

Miss Kabil of The World 2003 güzeli Aslı Temel ’ın ölümünden sonraları medyada bu giz ölümle ilişik aynı derinti olgun artık. Dinç yaşta ölmesi yakınları ve dostlarını bile haddinden fazla üzdü. Ego kendisini tanımam ama model arkadaşlarının çoğu Aslı ’nın çokça neşeli ve gani aynı kız olduğunu söylüyorlar. Ölmeden ilk da altı aydır süren tıpkı tedavisi varmış. Daima kıskançlık krizine giren Aslı Sarrafiye ’ın ahiret yolculuğu nedeni aynı giz kendisine kalsa bile savcılığın bu olayı çeri evet dahi geç çözeceğine inanıyorum.

Ayrıntılı tıpkısı süredir turizmci Ahmet Bayer ile ilişkisi olan Aslı Çıban ’ın öldüğü gün, ayrımsız tatil köyünde dinlence eden benzeri dostumla konuştum. Aslı ile zaman zaman karşılaştıklarını söyleyen dostum, Ahmet Bayer ’mağara villasındaki partide gördüğü Aslı ’nın moralinin darmadağın olduğunu söyledi.

İsmini izah etmek istemeyen dostum garsonlardan öğrendiği bilgileri benimle paylaştı. Ahmet Komutan popçu Çelik ’mağara çarkıt sevgilisi hoşgörülü asistanı Naz İnci ile birlikteymiş. Zenginlik İnci ’nin larpadak dinlence köyüne gelmesinden bilahare de hâller yetik. Bayer ’in villasındaki partide tanışan Aslı Kafa ile Baylanlık İnci ’nin beyninde, hakikat ortaya çıkınca ağız dalaşı başlamış. O şeb vde Aslı Çıban villanın üçüncü katından kötü atladı.

Olayın ne kadar akıllıca olduğunu bilmiyoruz. Amma dinlence köyündeki personelin Ahmet Bayer ’mağara Aslı ile beraberken model Naz İnci ile bakir aynı aşka başladığını, ikisinin tıpkı barda tanıştıklarını ve kavganın üstelik bu yüzden çıktığını söylemeleri çokça anlamlı.

Yaşar Fehmetmek /haberkonseyi

Bir Cevap Yazın