YAŞAR NURİ’DEN AVŞARA BOMBA!..

Görüntü Afşar ’ın program tarzı eleştirilirken daha kurnaz insanların bu hat programlar yapması eleştirileri üzerine Imge Afşar etkin yayına telefonla bağlandı.

Imge Avşar için konuşulanlara sinirlendiğini belirtirken “Benim okuduğum kitaplardan ve yaptığım araştırmalardan tek birinizin haberi yokken benim hakkımda konuşmanızı size yakıştıramadım.” Diye aksülamel gösterdi.

Programın sunucusu Ruhat Mengi; “Faydalı benim eleştirdiğim sabahleyin programlarında bir yandan nesil atılıyor, farklı yandan din konuşuluyor. Ama ego bununla seni kastetmedim” diye Avşar ’ın kusurlu anladığını belirtip arkası sıra Afşar Kızı ’nın aramasını eleştirmeye başladı.

Ay Genç ’in parafin çoraplarıyla numara geçtin!

Mengi; “Canan Hayal Afşar “ Ay gailesiz ’mağara beyaz zehir çoraplarıyla yayında numara geçerken bunu üstünüze alınmıyorsunuz bile burada konuşulanları mı üstünüze alınıyorsunuz. Tığ balaban konuların konuşulması müstelzim programların farklı olması gerektiğini söylüyoruz” deyince Rüya Afşar “ Bahsettiğiniz konuklar o antlaşma o tür programlara gitmeyecekler, gidiyorlarsa o zaman konuşacaklar.” Diye Niteleyerek yanıtladı.

Ruhat Mengi ile Görüntü Afşar arasındaki gerilim her an tırmandı.

Bunun üstüne Hayal Avşar; “Yaşar Nuri Öztürk katıldığı programlara dikkat etsin, ego hem poyra atıp hem kült tartışmıyorum. Beni ayrıksı sabahleyin programları ile karıştırmayın. Orada benim arkamdan bunu biliyor mu, araştırı yapıyor mu, hakkı var mı kabilinden konuşmaları akseptans etmiyorum. Benim arkamdan böyle konuşamazsınız” dedi.

Ruhat Mengi; “Hülya Karı biz size söylemedik, mankenlere ve sabah programı yapanlara söyledik. Siz bozukluk üstünüze alınıyorsunuz” diyerek Rüya Avşar ’ı yayından aldı.

Yaşar Nuri Öztürk ’cilt Bomba!

Yaşar Nuri Öztürk ’kap Imge Avşar telefonu kapadıktan sonraları şok cümleler geldi. Öztürk; “Ben sabahleyin programlarına falan hiç katılmadım. Bu bayanın, Hayal Avşar ‘ın programına katılmam nazik benzeri hataydı, namına bile söyledim. Başka kanalda olsa asla onun programına gitmezdim. Her konuğumu iki bölüm araştırıyorum diyor mahsus ki beni araştırmamış, Ego halkımızdan bu bayanın programına katıldığım için kusur dilerim. Bir kurumda çalışıyor olsak birlikte bu bayanın programına “hoş geldin anlamında dahi olsa” katılmam iri aynı hataydı defo diliyorum.” Dedi.

Ruhat Mengi; “Size yanlış ayrımsız soru sorulmuş tür. Bu programları hazırlayanlar henüz tetik olmalı” deyince Yaşar Nuri Öztürk ’cilt yepyeni benzeri kamu henüz geldi.

Yaşar Nuri Öztürk “Yarayışlı yanlış istifham değil olay tiniyet meselesi” diye niteleyerek Hülya Avşar ’ı suçladı.

 

Bir Cevap Yazın