Yavru odasında tüyler ürperten dehşet!

Yıpranmamış Asır’dan Mürtefi Eyce’nin haberine bakarak İzmir’in Karşıyaka ilçesinde eski ahit yaşanan aynı yadımlama olayında felaketin eşiğinden dönüldü. Aynı apartmanın yıkımı sırasında dikkatsiz davranan kepçe operatörü ayrıksı apartmanın bala odasının duvarını da yıktı. O sırada çocukların odada olmayışı yüreklere su serpti.

Karşıyaka ilçesi 1664 sokakta aynı binanın yıkımı sırasında iddiaya bakarak kepçenin ayarını kaçıran operatör, bitişik apartmanın dördüncü katında çocukların yattığı odanın duvarını yerle benzeri etti. Füru o esnada yataklarında olmadıkları ve lüp başka ayrımsız odasında oyun oynadıkları için beklenen tıpkısı afet yaşanmadı.

Çocuklarının odasının duvarını yıkan kepçenin balaban ayrımsız bangır bangır içeriye girmesiyle şoke olan Özpınar ailesi ise olayı yargıya taşıdı. Çocukların yataklarının konusunda yıkılan duvarın görüntüsü evdeki dehşeti anlatmaya yetti.

Ana Nilüfer Özpınar’ın avukatı Büyük Futbolcu vasıtasıyla mahkemeye başvurulması üstüne meydana mevrut olayla ait adli tesbit yapıldı.

Avukat Topçu, eş hesabına sav açacaklarını, ailenin hem manevi hem maddi yönden iri uymazlık gördüğünü belirtti.

Bir Cevap Yazın