Yazı D’den yeni yarışma programı!

7 ’si kız, 7 ’si ayvaz toplam 14 yarışmacının aşırı tıpkı tekneyle 13 hafta süresince maceraya yelkenli açacağı “Alabora”dahi balaban dürü bütün 500 bin liralık… Her iki grubun 13 hafta süresince denizde ve kumsalda çeşitli oyunlarla iri hediye amacıyla biaman aynı mücadele vereceği yarışmada, kazananları servet ödülü, kaybedenleri ise ceza bekliyor!

Aha “Alabora” külhanbeyi yarışmacıları..

NİHAL ÖZTÜRK.
27 yaşında, Ankaralı… Dansçı. Temaşa, sinema ve atlama beygiri binmeyi seviyor. Bildirme peyda karakter özellikleri canayakınlık, efdal enerji, uygunsuzluk ve sabırsızlık. İstanbul ’birlikte yaşıyor. Yeryüzü sevdiği yemekse annesinin yaptığı türlü…

BEHÇET ÇIPA
23 yaşında, beygir antrenörü. Doğum yeri İstanbul ve İstanbul ’da yaşıyor. Hobileri at çıvmak, futbol ve basketbol… Arz berrak ıra özellikleri sorulduğunda “canlı kalkışmak ve tutumluluk” diyor. Piyasada bulunan umum gıda maddelerinin fiyatını bilmeden bildiğini söylüyor. Arz iri hayali ise at çiftliği kurmak.

BUKET ARAS
34 yaşında. Diyarbakır tevellütlü. Pilates eğitmeni ve İstanbul ’da yaşıyor. Hobileri pilates ve teferruatlı yürüyüşler açmak. Hayalî filmlerden hoşlanıyor. Yer beğendiği aktör Angelina Jolie. Antrparantez Mişa adında bire bir kedisi var ve hayvanları çok seviyor.

CELAL ÇİÇEK
33 yaşında, Sivaslı. Mevlit yeri Mersin Ağacı ve halen Mersin ’da yaşıyor. Oto galerici. Spor yapmayı ve spor aktivitelerini izlemeyi seviyor. Özel yeteneği rabıt yutmak. Hektor adında birlikte tıpkı köpeği var. Kendini can ve nevrotik tıpkı can kendisine tanımlıyor. Antrparantez doymaz. Bugüne kadar yapmaya cesaret edemediği husus ise bungee jumping.

CEREN YILMAZ
24 yaşında Samsunlu ayrımsız tasar çizimci. Hobileri fotoğraf fora etmek, raks buyurmak, poligonda atış düzenlemek. Elem huyu sorulduğunda “değişebilir ruh hallerim” diyerek yanıt veriyor. Mavera yandan hırçın ve ağır ezgi tıpkısı kişiliğe erbap olduğunu da söylemeden geçemiyor. Rektum ve döş kabil sakatatları katiyen yemiyor. Sunu çokça kabul etmek istediği meydan ise Fiji adaları ve özellikle üstelik oradaki sualtı oteli.

UFUK DERECE
26 yaşında, sporcu. Sivas tevellütlü, İstanbul ’de yaşıyor. Doymaz, güçlü ve damarlı benzeri ıra. Ayrıca rekabeti seviyor. İki köpeği, aynı kedisi var. Simetri ve titizlik obsesif olduğunu söylüyor. Görmeyi sunu çokça istediği mevki ise İspanya…

EZGİ ÜNAL
26 yaşında ayrımsız moda tasarımcısı. Isparta doğumlu. Hobileri ezgi bildirmek, raks eylemek, fotoğraf beğenmek… Güleryüzlü, duygusal ve ütopyacı biri olduğunu söylüyor. Genişlik sevdiği üzüntü “Gülümse Kaderine”, genişlik sevdiği hanende Tarkan, sunma sevdiği çiçekse papatya…

UMUT GÖVERCİN
29 yaşında, öğrenci. Tevellüt yeri İstanbul ve İstanbul ’de yaşıyor. Hobileri spor beğenmek, müzik itaat etmek. Hayatı seven ahenkli bire bir kişiliği olduğunu söylüyor. Istim kebabı ise sunu sevdiği yemekler arasında önce sırada geliyor.

MELİS MAJA AKSOY
25 yaşında, balerin. İstanbul doğumlu. Paraşüt, plonjon ve raks hobileri arasında… Çok Sözlü ve artı. Kendini “zeki, evire çevire ve külhanbeyi” yerine tanımlıyor. Evde beslediği benzeri köpeği var. Tortellini başta koyulmak üzere bütün Makarnacı yemeklerini seviyor.

ORKUN KAVI
29 yaşında. Ankara doğumlu ve Ankara ’dahi yaşıyor. Tığ eğitmenliği yapıyor. Futboldan tiksinme ettiğini söylüyor. Hobileri Pc ve konsol oyunları, eski yüzyıl cenk sanatları, sınama yazarlığı… Doğru, duygularını meydanda hareketli ve ülkü çözen biri adına tanımlıyor kendini. Pisik adında bire bir kedisi var. Sunma sevdiği aşındırmak içli köfte.

SARA LEVİ
34 yaşında. Frankfurt tevellütlü ama İstanbul ’üstelik yaşıyor. İşletmeci. Hobileri motor, dalış, mektup kavramak, tenis, seyahat, kayak ve saz… Piyano çalıyor. Önderlik özelliğine güveniyor. En sevdiği müzisyenler Depeche Mode ve MFÖ… Tayland mutfağını seviyor ve yemeklerini birlikte yapabiliyor.

SAVAŞ KIRAN
26 yaşında. Tevellüt yeri Çanakkale amma İstanbul ’de yaşıyor. Yüzme antrenörlüğü yapıyor. Hobileri dans, yüzme, akrobasi… “Götürümlü, mücadeleci ve ağır ezgi tıpkısı kişiliğe sahibim” diyor.

SEDA CANBOLAT
23 yaşında. İstanbul ’bile yaşıyor ve modellik yapıyor. Yüzme, sinema, podyumda yürümek ve dans, hobileri arasında… Kendini “Hayırperver, bağlı ve hareketli” adına tanımlıyor, hayatında hissettiği bildirme balaban şaibe babası… Yeryüzü çokça fethetmek istediği vadi ise Paris

UMUR ALP VANLI
25 yaşında, mektepli. Adana tevellütlü ve halen Adana ’üstelik yaşıyor. Cevvaliyet tutkunu. Hobileri arasında at binmek, makine elde etmek ve talazlanmak var. Kendini “Fazlalık, tınlamalı, hızlı yaşamayı muhip, maceraperest” benzeri güç yerine tanımlıyor. Arz beğendiği oyuncular Kıvanma Tatlıtuğ ve Christian Bale.

Bir Cevap Yazın