Yedikçe zayıflatan süper besinler!

Takvim’dahi düz düzlük habere göre uygulaması yumruk diyetlerle uğraşmaktansa doğru yiyecekleri seçerek kilogram kontrolü ve önemsizleşmek tür oluyor.

Günlük hayatta uygulanabilecek, tagaddi alışkanlığı haline getirilecek bazen şeylere dikkat ederseniz hem kilogram vermenin hem de formu korumanın henüz kolay oluyor.

Uzmanlar, “Tok markajcı bu besinler çokları tıpkısı zamanda vücudunuzun metin kalmasını sağlıyor” şeklinde konuşuyor. Aha uzmanlardan zayıflamaya değişmeyen verdikten bilahare mutfağınızdan yarım yamalak etmemeniz müstelzim besinlerin listesi…

Muz:
Açlık hissettiğiniz devir, vücudunuz amacıyla zorlu çok açıdan zararlı abur cuburlar yerine muzu tercih edebilirsiniz. Dosdoğru ve içimli yemiş hem şeker hastalığı hem da yağ içeriği ile tokluk hissi verir.

Yumurta:
Protein yönünden varlıklı testis, hem protein ihtiyacınızı karşılayacak, hem de sizi tok tutacaktır.

Avokado:
Takatli çokça diyet listesinde dahi vadi kayran avokado, B6 vitamini yönünden oldukça zengindir. Sizi tok tutarken, bire bir zamanda kansere cebin bile koruyacaktır.

Çavdar ekmeği:
Rejim listelerinin hızla hepsinde kepekli paketlemek meydan alsa dahi anne tokluk hissini veren çavdar ekmeğidir.

Dil Peyniri:
Hem protein, hem kalsiyum açısından varlıklı olan vesile peynirini, aktarılma zarfında acıktıkça ferah ferah tüketebilirsiniz.

Böğürtlen:
Acıktığınızda benzeri kase yoğurt ile karıştırıp yiyebileceğiniz diken dutu, verdiği tokluk hissinin birlikte, içerdiği antioksidanlar sebebiyle vücudunuzu dokuncalı toksinlerden arındırmanıza yardımcı olacaktır.

Sardalya:
Hem protein deposudur, hem de koku şekerinizi dengeleyerek tokluk hissi duymanızı sağlar.

Elma:
Berenarı düşük kalorili aynı sonuç olan elma, zaman zarfında acıktığınızda sizi tok tutak sağlıklı aynı atıştırmalıktır.

Badem:
Değme dönüş uyumlu kendisine yenen aynı apaz badem, obezite ile mücadelede deli dolu aynı besindir.

Sebze Çorbası:
Kremalı yapmadığınız sürece, öğünlerinize koyabileceğiniz, evet dahi acıktığınızda mesafe kere adına tüketebileceğiniz yarayışlı aynı gıdadır.

TARÇIN İŞTAHI AZALTIR

Tarçın:
Kan şekerini düzenleyerek iştahı azaltır. Üzerinde yapılan çalışmaların sonucunda, tarçının özellikle şeker hastalığı hastalarında içki şekeri stabilizatör benzeri etkisi olduğunu ortaya koymaktadır. Şeker Hastalığı hastasıysanız ve diyet yapıyorsanız hem elan detaylı müddet tok görmek hem birlikte dem şekerini dengelemeye arkalamak hesabına, günde noksan çay kaşığı kadar tarçın ile mönülerinizi süslemeyi deneyebilirsiniz.

YOĞURT AÇLIĞI BASTIRIR

Yoğurt:
İçeriğindeyer alan proteinler iştahı baskılamakta apotr peki. Bunun dışında erdemli kalsiyum içeriği birlikte zayıflamaya yardımcıdır. Yapılan bilimsel çalışmalar güçlükle kalsiyum tüketiminin kilo vermeyi zorlaştırdığını ortaya koymuştur.

Bir Cevap Yazın