Yegâne yetki Dursun Özbek’te

Hürriyet’ten Yüce Naci Küçük’ün haberine bakarak 3 büyükleri şampiyon yapan yegâne sarıklı olan Mustafa Denizli ile sarı kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek bizzat görüşecek. Bu zirvede Denizli ’ye yönetimlerinin fariza süresini kapsayacak şekilde, yani 2.5 almanak ayrımsız antant teklifi sunulacak.

Galatasaray ’bile cevap bekleyen soru yanıt buldu… Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayıran solgun kırmızılı dalavere, boşalan beceri direktörlük koltuğu amacıyla beklendiği üzere Mustafa Denizli ismi üzerinde birleşti…

Türk Telekom Arena ’da geçkin yapılan toplantıda boyut değerlendirmesi yapılırken teknikçi üstüne idareciler gelişigüzel düşün belirtmezken Komutan Dursun Özbek toplantıda güdük ve sili konuştu. Başbuğ Özbek “Bu konuyu bana bırakın. Ve bana güvenin. Bu işi ben bitireceğim ve şahsen ilgileneceğim” ifadelerini kullandı.

HER LAF KONUŞULACAK

3 büyükleri böke özne yegâne hoca olan Denizli üstüne tam süreci Özbek yönetecek. Galatasaray Başkanı Özbek, Denizli ile başbaşa tıpkısı görüşme yapacak. Bu zirvede tekliflerini deneyimli hocaya sunacak.

Mızıka planlaması, grup yapısı ve hedefler üzerine ikili düşünce alışverişinde bulunacak.

Sarı kırmızılı kulübün tıpkısı numaralı ismi, bu görüşmede Mustafa Denizli ’ye yönetimlerinin fariza süresini kapsayan şekilde yani 2.5 yıllık tıpkı kontrat teklifinde bulunacak.

FLORYA ’DE BIRICIK YETKILI OLACAK

Geçtiğimiz zaman yönetimin Denizli ’ye sezon sonuna büyüklüğünde benzeri kesim sunduğu iddiası ortaya atılırken, Özbek ve ekibi kesin bire bir dille liyakatli hocaya böyle tıpkı gücük kesiksiz öneriyle gitmediklerini üzerine basa basa tabir etti. Denizli ’nin, G.Saray ’dan gelecek teklifi kabul etmesi halinde imzalar atılacak. Yardımcılarını ise Denizli kendisi belirleyecek. Florya ’nın tüm sorumluluğu ve biricik yetkilisi üstelik Denizli olacak.

YÖNETİM DENİZLİ ’YE KİLİTLENDİ

TEKNIKÇI üstüne bire bir numaralı hedefi Mustafa Denizli olan Galatasaray yönetimi tamamen görmüş geçirmiş maharet adamın vereceği yanıta kilitlendi. Kudretli hocadan olumlu yanıt alınmaması halinde listede ye düzlük İsviçreli Lucien Favre ve Fransız efsanesi Zinedine Zidane ise gündemden tamamen düştü. Solgun kırmızılı yönetimin Mustafa Denizli ’den damarı bozuk bir cevap gelmesi durumunda eskimemiş alternatifler üstüne konuşacağı öğrenildi.

Bir Cevap Yazın