Yeşim Salkım ‘Unutursun Gönlüm’ diyecek

Yapımcılığını Hakan Ermiş ’mağara, prodüktörlüğünü Yeşim Salkım ’ın üstlendiği dört şarkıdan oluşan bakir maxi single ‘Unutursun Gönlüm ’nam huruç şarkısı olan ve müzik dünyasında yaptığı remikslerle tanınan Dj Başkumandan Ayyıldız ile feat yaptığı ‘Unutursun Gönlüm ’ adlı şarkısının sözü Zeynep Talu, bestesi Garo Mafyan ’a aranjesi ise Başkomutan Ayyıldız ’a ilişik. ‘Şehrin Işıkları ’ adlı şarkının sözü ve müziği Barlas Varlık ’e aranjesi Kağan Akkaya ’evet ilişkin. Yeşim Salkım ’ın maxi single ’da feat yaptığı değişik âdemoğlu ise ünlü düzenleyici Burak Buluç ve kortej, enstrüman ve aranjesi birlikte Burak Buluç ’a ilişik olan tempo ise ‘İçimin Alevleri ’.

Farklı soundu ile üstelik dikkatleri konusunda çekecek olan ve yıllar ilk babası Dursun Salkım yoluyla plak yapılmış olan ‘Duymayan Kalmasın ’ adlı şarkısının sözleri Selahattin Sarıkaya ’evet müziği Apostolos Kaldaras ’a aranjesi ise Serdar Ayyıldız imzası taşıyor.

Kartonet tasarımını Galip Aksular ’ın yaptığı maxi single çalışmasında Hüseyin Vural ’ın stylingi ile çekilen imge fotoğrafları Muazzez Alp imzası taşıyor.

Dj. Başkumandan Ayyıldız ile feat yaptığı ve huruç şarkısı olan ‘Unutursun Gönlüm ’ adlı şarkının videoteyp klibi ise adlı yönetmen Eksiksizlik Başkan vasıtasıyla 25 şahsiyet balaban aynı ekiple kısaca 20 saatte Şile ’üstelik çekildi.

Bir Cevap Yazın