Yeşim Salkım’ın alışılmamış klibi yayında!

Yapımcılığını Kağan Muazzez ’mağara, prodüktörlüğünü Yeşim Salkım ’ın üstlendiği dört şarkıdan oluşan yıpranmamış maxi single ‘Unutursun Gönlüm ’ün çıkış belgesi şarkısı olan ve çalgı aleti dünyasında yaptığı remikslerle maruf Dj Başkumandan Ayyıldız ile feat yaptığı ‘Unutursun Gönlüm ’ ünlü şarkısının sözü Zeynep Talu, bestesi Garo Mafyan ’a aranjesi ise Başkomutan Ayyıldız ’a ilişkin. ‘Şehrin Işıkları ’ ünlü şarkının sözü ve müziği Barlas Sağlık ’e aranjesi Hakan Akkaya ’evet ilgili.

Yeşim Salkım ’ın maxi single ’üstelik feat yaptığı sair âdem evladı ise ünlü düzenleyici Burak Buluç ve saraka, saz ve aranjesi bile Burak Buluç ’a ilgili olan sıkıntı ise ‘İçimin Alevleri ’.

Değişik soundu ile bile dikkatleri konusunda çekecek olan ve yıllar önce babası Dursun Salkım vasıtasıyla plaka işlenmiş olan ‘Duymayan Kalmasın ’ ünlü şarkısının sözleri Selahattin Sarıkaya ’ya müziği Apostolos Kaldaras ’a aranjesi ise Başkomutan Ayyıldız imzası taşıyor.

Kartonet tasarımını Galip Aksular ’ın yaptığı maxi single çalışmasında Hüseyin Vural ’ın stylingi ile çekilen imge fotoğrafları Aziz Kahraman imzası taşıyor.

Dj. Serdar Ayyıldız ile feat yaptığı ve sorti şarkısı olan ‘Unutursun Gönlüm ’ adlı şarkının video klibi ise ünlü yönetmen Kemal Başbuğ vasıtasıyla 25 şahsiyet nazik bir ekiple kısaca 20 saatte Mercanköşk ’de çekildi.

Bir Cevap Yazın