‘Yetenek Sizsiniz’de skandal!

“Kabiliyet Sizsiniz Türkiye” 2. sezonun güzeşte (19 Çatlak 2010) ekrana gelen bölümünde Ekrem Acara adında zinde tıpkısı müsabık Baht Tilbe taklidi yaptı.

Ekrem Acar programın çekildiği günün akşamı (7 Çatlak 2010) içtimai paylaşım sayfasında olan biteni paylaşmıştı.

Ekram Çevik ’ın iddiasına bakarak Acun Ilıcalı`yla aralarında tıpkı ağız dalaşı yaşanmış ve Ekrem Acara ’a Acun Ilıcalı tarafından leziz sıfır sarfedilmişti…

Gene Ekrem Çevik ’ın iddiasına göre cemaziyelevvel akşam ezanı yayınlanan programda o bölümler montajlandı.

Yarışmacının günler ilk sayfasında paylaştığı jüri üyeleriyle yaşadığını argüman ettiği diyalogları bir hayli dikkat cazibedar.

ACUN ILICALI: Açıkçası 40. saniyeden bilahare başka ayrımsız sanatçının taklidine geçersin diye niteleyerek bekledim fakat anca olmadı.

-EGO: Benim üzere Talih Tilbe öyle 30 saniye ile geçiştirilecek ayrımsız artist değil Dünya as… (Salonda alkış sesi kopuyor.)

DÜNYA ILICALI: Sözde Nasip Tilbe çokça şişman, majör bire bir sanatçıymış kadar konuşuyorsun.

-EGO: Olur benim üzere kebir aynı sanatçı.. (2. alkış patlaması yaşanıyor.)

ACUN ILICALI: Anlaşılan kim sen buraya komiklik yapmaya gelmişsin? Evet bile Talih Tilbe ile dalavere artırmak üzere buradasın?

BEN:Şans Tilbe ’yi her kim izlerse onu matrak bulmuyor mu elhak? De ben öylesine fanatik ayrımsız Talih Tilbe hayranıyım kim ve beni bilen iyi biliyor hakeza bire bir madde katiyen yapmam. Ayrıca ego Nasip Tilbe ile dalga döndürmek isteseydim buraya avrat kıyafetleri giyerek çıkardım.

HÜLYA AVŞAR: Şu anda sahnede el hareketleriylye, yüz ve göz hareketleriyle, dansıyla daima aynı Felek Tilbe izledik. Budur yani, Felek Tilbe hakeza. Elan nasıl yapılabilir Ki?

ACUN ILICALI: Gani da, elden Baht Tilbe taklidi…

BEN: (Araya giriyorum) Dünya eş tığ buraya daldan düşerek gelmiyoruz. Galiba bi civar elemeden geçiyoruz ve ben dolay elemede üstelik hoppadak Nasip Tilbe taklidi yaparak geldim. O antlaşma tek seçmeseydiniz?!  Acun komutan siz beğendiniz mi beğenmediniz mi onu söyleyin??

DÜNYA ILICALI: Sen bana caka kesemezsin.

BEN: Estağfurullah. Size hastalık fiyaka keseyim. Siz bana zahir tepki veriyorsanız ben üstelik size tıpkısı şekilde tepki veriyorum.

DÜNYA ILICALI: Benimle böyle konuşamazsın, sen çokça münasebetsiz birisin.

BEN: (Damarı Bozuk suratsız gülüyorum)

BEN: Ayrımsız diğeri temas sanatçının taklidini yaptığında 4 dk boyunca yapıyor. O ahit bozukluk ayrımsız tepkiyi vermiyorsunuz?

ACUN ILICALI: Bana böyle tek yaşıt ver. Derakap demin bu jüriliği bırakacam.Ve benzeri elan bu işi yapmayacağım.

EGO: MICHAEL JACKSON…MJ taklidi yapanlar 30. saniyeden sonraları ayrımlı benzeri sanatçının talidini mi yapıyor? (Alkış patlamasının denli safhaya ulaştığı evredir burası.)

DÜNYA ILICALI: Ego insan sarrafı biriyim. Sen çokça mahiyet birisin. Benimle atışamazsın. Bu programı izlemiyorsun anlaşılan, az önceki sâdır eşhas takkadak MJ taklidi mi yaptı?

BEN: (Dünya ’a):  Hayal Bayan size lazım cevabı verdi filhakika.

ACUN ILICALI (ÇILDIRIYOR): Sen kim oluyorsun da böyle konuşuyosun. Bu programın sahibi sen misin? Yüce abini konuşması ortamında senden müsaade mi almam gerekiyor?

ACUN ILICALI: Tamam oylamaya geçiyoruz.

ŞANLI TARAN: (ilginçtir bilcümle ağız dalaşı boyunca ağzından tek tıpkısı lafız da çıkmadı.) Ben müfit diyorum.

GÖRÜNTÜ AVŞAR : Ben çok muvaffakiyetli buldum. Belli ki buraya mücahede vererek gelmişsin, çalışmışsın. Talih Tilbe ’yi çok gür çözümleme etmişsin. Ego evet diyorum

DÜNYA ILICALI: 5 oyum olsa 5 ’i üstelik faydalı olurdu. (Süresince bulunduğu psikolojiyi imdi siz anlayın) Ego üstelik müfit diyorum.

Bakalım “Yetenek Sizisiniz” cephesinden bu iddialara zahir aynı karşılık gelecek?…

Ekrem Enerjik ’ın facebook sayfasının linki…

Işte Ekrem Enerjik ’ın sayfasında paylaştığı diyaloglar… Aha güzeşte akşam montajlandığı kanıt edilen o görüntüler!..

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın