Yiğit Bulut’tan alçak tıpkısı yazı

Hangi diyordu Kahraman Keder ’un spikeri etkili yayında konuğunu kovarken;

-“Lütfen düzeyli olalım”…

Motamot o seviyede(!) sermaye kirleten cinsten tıpkısı abece… 

Anlatma fukarası ve zeka yoksunu tehditler…

Kahraman Keder ’un “olmayan seviyesini” göstermesi açısından.

Taş atılınca…
“Isırma” belirtileri gösteriyor…
Lütfen ILGI! diye niteleyerek veriyoruz yazıyı…
Okuduktan sonra zihninizi temizleyin…
Tehditleri da fazla ciddiye almayın!
Bilindik bir bahis vardır;
“Havlayan köpek ısırmaz”…

Işte Kahraman Bulut ’un yazısından benzeri kaç satırbaşı;

Kapik sahiplerine örtüsüz kitap; kapik beslemenin şartları… Akıbet günlerde “sahipleri marifetiyle” ferah bakılamayan köpeklerin sıcağın dahi etkisiyle sağa sola çokça bulaştığını üzülerek izliyorum. Hepimiz hayvanseveriz ama “sahiplerinin bu vurdumduymazlığı” alışılagelen hayatımızı etkileyince, keskin sonuçlar oluşmaması yerine sahiplerini uyarmamız gerektiğini düşünüyorum… Canan dostlarım, bu bağlamda özellikle “mahallemiz” kabilinden hareketli yerlerde, tıpkısı hassaten patadak haddinden fazla kapik besleyenlere bazı tavsiyelerim var…

Alp Keder yazısının bundan sonraki kısmını tavsiye mektubu adını verdiği taşlama maddeleri ile sürdürüyor…

Hepsini verecek değiliz. Çabucak ayrımsız birçok satıra özen çekeceğiz.

YAZIDAKİ ADLAR KİMLER?

İki tanımlama var… Diyor ki “cinsiyle oynadıysanız”… Bu sözdeki hedefi Oray Peş ’den başkası değil…

Ayrıksı kelimesi dahi “alıştığı mahalleden koparıp”…
Sanırız kastettiği hayat Ahmet Kağan…
 

*İlgilenebileceğinizden fazla kapik beslemeyin. Bakamazsanız bir araya gelip, “mahallenin” genelini bozacak “düzensizlikler” üretebilirler.

* Hele “cinsiyle oynadıysanız” yahut “alıştığı mahalleden koparıp” bambaşka mahallede yaşamaya zorladıysanız, intikal dönemlerinde çokça ilgi edin.

*Akıbet tavsiyem ise berenarı degaje ve açık: Topluluk çıkın yoksa hem köpeğiniz hem de sizler haddinden fazla üzülebilirsiniz! Gelgel çok yunak, ortam çok nemli, köpek sahipleri lütfen ilgi!

KÖPEK ÜRÜR KERVAN YÜRÜR

Yiğit Bulut ’un anne derdini birlikte bu başlık altında verdiği kısımdan anlıyoruz. Bu “kırat” yoksunu yazının nedeni, Başbakan Erdoğan ’ı ağırladığı programda yaptığı “huluskârlık boyutundaki” söylemlerinin medyadan tenkit alması…
Diyor kim;

Başbakan Erdoğan, Sansürsüz ’dahi çok oylumlu bire bir anlatım kullandı: “Türkiye ’de iletişim araçları kartelini tığ bitirdik!”

Canan yâran, bu cümle ve konuşulanlar bazılarını haddinden fazla erinçsiz etmiş olacak ki; program bitti ama “tozu” tıpkı soy dağılmıyor.

(…) Hangi diyeyim; biz işimizi yapalım, “onlar birlikte” sanal ortamlarda kurdukları “sakil odalarda” şişman mastürbasyonlarına bitmeme etsinler.

gazeteciler.com

Bir Cevap Yazın