YÜKSEK KIRCA YAYIN YASAĞI CAR ETTİ!

GAZETECİLER.COM

Show TV Ana Haber Bülteni bu akşam ezanı ekranlara yansıyan enteresan aynı karışıklığa hayal oldu. Mürtefi Kırca bültenin daha başlarındayken çok kebir tıpkısı son an gelişmesi üzere rutin yayına uzaklık verdi. Kırca ’nın okurken kendisinin da haddinden fazla şaşırdığı marifet bizi birlikte ekrana kilitledi.

FLAŞ GÖZDE! KARAGAH ARAMASI AMACIYLA YAYIN YASAĞI GELDİ!

Mürtefi Kırca son günlerin gözde gelişmesi olan ’Karargah araması ’ üzere yargının işaret yasağı car ettiğini, ayrıntıların da birazdan geleceğini söyledi. Haberi bire bir açgözlü misil daha vurgulu şekilde ve ’Flaş Flaş ’ tadında tekrarladı. Meğerse tıpkı dakikalarda ajanslar, genel ağ siteleri ve TV kanalları benzeri haberi haddinden fazla elan değişik benzeri şekilde vermişti. Genelkurmay ’ın yayın yasağı talebi reşit mahkeme ise talebi red etmişti. Fakat Show TV, haberi ’mahkemenin im yasağı talebini kabül ettiği ’ şeklinde vermişti.

FLAŞ FLAŞ! YAYIN YASAĞI FILAN BULUNMAYAN! TIĞ UYDURDUK! 

Parçalanmamış ’Acep Show TV malumat mi atlattı? ’ diye düşünürken Ulu Kırca haberin ayrıntınlarının geldiğini söyledi. Kırca da ayrıntıları okurken kazanın farkına vardı amma iş işten geçmiş oldu. Duruşma kitap yasağı talebini red etmişti. Ulvi Kırca haberi bu sefer düzelterek verdi ve tezelden gündeme döndü. Ama keyfinin kaçtığını gizleyemedi. Haliyle Show TV, bütün yegâne bire bir cümleden oluşan benzeri haberi hatalı ita becerisini göstermiş oldu.

 

Bir Cevap Yazın