Yüksek Sosyete ‘Meksika kaçakları’nı konuşuyor!

Takvim Gazetesi’nin hususi haberine bakarak Hollywood filmleri bizim sosyetede hayat buldu! Piyasaya milyonlarca dolar takanak takıp az dışına kaçan işadamı Fert Elem ile Adnan Taşpınar’ın ‘başkalarının paralarıyla’ Meksika’üstelik sağlık çattığı kanıt edildi. Meryem Uzerli aşkıyla görüngü olan borsacı Duygusal Dokunaklı, piyasayı 100 milyon dolar dolandırıp bu yılın başında sıkı dışına kaçtı.

BİRKAÇ HAFTA ARAYLA…

Şubat’ta Meksika’da benzeri Türk tatilci aracılığıyla fotoğraflanan Zehir, Temmuz’da ise New York’taki katmerli tıpkısı otelde görülmüştü. Can Kırıcı’ten biraz hafta bilahare sunma mümasil dostlarından Adnan Taşpınar da tekrar piyasaya olan borçları yüzünden eşi İndhira ile Gücük Ay ayında elverişsiz dışına kaçmıştı.

Asortik çiftin, evvel İndhira Taşpınar’ın memleketi olan Dominik’e ardından da Londra’ya gittikleri sav edilmişti.

Sosyetik kaçaklar, iddiaya göre biraz bölüm evvel ise Meksika’de görüldü. 

EDA’NIN PEŞİNE DÜŞTÜLER

Adnan ve Indhira Taşpınar’ın yurt dışına kaçmasının arkası sıra alacaklılar Hareket Taşpınar’ın peşine düştü. İkoncan, bu yüzden bir nice posta telefon numarasını değiştirdi.

NEW YORK’TA ÜSTELIK BIRE BIR ARADA

Tulum kentinde tanıdık Can Dağ, Adnan ve İndhira Taşpınar’ın yanında Davranım Taşpınar’ın bile olduğu iddia edildi. Dedikodulara bakarak kaçak sosyetikler Can Üzücü, Adnan ve İndhira Taşpınar bir süredir New York’ta yaşıyor.

Hassaten edebiyat bitmesiyle soluğu ABD’de düzlük Gidişat Taşpınar üstelik burada amcası ve yengesinin çokça yakınındaki tıpkısı evde kalıyor. beraber ikoncanın, beş altı gündür Gayda’dan paylaştığı ‘tek başına’ fotoğrafları ise dedikoduları güzel alevlendirdi.

Bir Cevap Yazın