Yüze bakarak grup dizaynı

Akşam Ezanı’dan Aysun Kaba’nın haberi…

ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ

Önceki adına sabah kalktığınızda akarsu ve sabunla cildinizi adamakıllı yıkayın ve sıkıntısız tıpkı havluyla kurulayın. Deri kuruduktan bilahare tonikle temizleyin. Yüzünüzü temizlediğiniz pamuğa baktığınızda haddinden fazla şaşıracaksınız. Bir Iki geçmiş cildinizi sabunla temizlememiş kadar cehre kirlenir. Zira sabun toniğin ulaşabildiği büyüklüğünde cildin derinine ulaşıp oradaki kirleri temizleyemez. Cildinizi temizledikten sonraları kesin cildinize akıllıca bir nemlendirici krem sürün ancak cildiniz arık da olsa kreminiz çok yağlı olmasın. Sabahleyin yaptığınız bu niteliksiz cilt bakımı cildinizi ve boynunuzu dönme boyu dış etkenlerden korur ve cildinize görk kazandırır.

TONİK MUHAKKAK KULLANIN

Akşam Ezanı bakımı dahi sabah bakımına benzer. Hele makyajlıysanız yüzünüzü ve boynunuzu önce sabunla yıkayın, daha bilahare tonik veya losyon, bunlar yoksa süt ile iyice silerek temizleyin. Yüzünüzde far yahut kızıllık artığı bırakmayın. Elan sonradan cildinize sabah kullandığınızdan az buçuk daha yağlı tıpkı nemlendirici krem sürün. Kreminizi cildinizin yapısına göre seçmeye ilgi gösterin. Adlı kaş mimarı Nursun Nasip ’dan yeni ayrımsız seneye kullanılmamış set önerileri aldık. Bakalım Talih ne diyor?

Doğal kontür ne demektir?

Katıksız set kontur, takım kıllarının hiç hüsran edilmeden yüze giden makul şekil verilerek içlerinin yükleme işlemidir.

Tabii konturun vuruş kaştan farkı nedir?

Çarpma boyası kullanılmaması ve arızi müddet kullanılmasıdır.

İstediğim takım modelini saf kaş kontürle elde edebilir miyim?

Banko olur. Herkesin beniz ifadesine göre set şeklini verip uyguluyorum.

Yüze bakarak grup dizaynı nedir?

Yüze göre seki dizaynı, yüzünüzün şeklini ayn önüne alınarak oluşturulur ve böylecene yüzünüze yakışan sizi tümler kaşlara kavuşursunuz.

Saf kontur uygulaması sağlık açısından riskli midir?

Banko değildir. Zira kimyasal katkısı olmayan organik boyalar kullanılmaktadır. 

Grup kontür uygulaması saç rengine bakarak mi, kap rengine göre mi olmalıdır?

Koskocaman olan hatalı bire bir bilgelik vardır; saç rengine bakarak yapılmaya çalışılıyor fakat bu yanlıştır. Tenimizin rengi bize aittir, saç rengimizi sıklıkla değiştirebiliriz ancak gelişigüzel saça düzenli olması üzere kaşın ve tenin orijinal rengine ilişkin kalınmalıdır.

Bir Cevap Yazın