Zahide Yetiş’e Bakırköy Meydanı’nda taciz!..

ATV’de yayınlanan ‘Zahide ile Yetiş Hayata’ programının sunucusu Zahide Yetiş, Fransa’da yapılan benzeri deneyi Türkiye’de test etti. Sürükleyici kılığına giren ünlü sunucu, yardım isteğine insanların zahir aksülamel vereceğini imtihan etti. İstanbul Bakırköy Meydanı’nda bu deneyi fail ünlü anonsör bire bir koca yoluyla tacize uğradı.

Program kameraları marifetiyle kaydedildiğinden bilgisiz tacizcinin hareketleri encam safhaya taşıdı. Yetiş, çalışanlarından yardım isteyerek tacizden kurtuldu. Zahide Yetiş henüz sonra olayı anlatırken ağlamamak üzere kendini yumruk tuttuğu gözlendi.

Yetiş, taciz olayı için “Hangi yazıkki böyle durumlarda kadınlar hangi yapacağını bilememesi ve merbut kalması çokça dokunaklı bir madde. Şu dokunmalar bunlar hiç ferah yürekle yapılmış şeyler değil. Dahi tasalı olduğumu belirtiyorum ‘ağabey’ diyorum. ‘Bacımsın’ diyor ama tahminî 3-4 zaman sonraları ‘seni seviyorum’ dedi adam bana. Böyle bire bir husus var mı! Tığ biraz daha devam etsek bu sarılmalar, dokunmalar neredeyse dun makul gitmek üzere. Tanrı kimseye bunları yaşatmasın, zorunluluk vermesin. Kendimi print tuttum adama girişmemek amacıyla.” diye niteleyerek konuştu.

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın