ZAMAN EKRANA DÖNÜYOR

Geçtiğimiz zaman Film Yıldızı ’birlikte evlilik programı ’Evlenme ’ı sunan Esra Erol ’un izleyici ile hasreti sona eriyor. Domuzuna sunucu bugünden itibaren hafta içi rastgele dönüş atv ’de ’Esra Erol ’birlikte Evlen Benimle ’ adlı bir program sunacak. Konseptini değiştirmediğini ama izleyenlere sürprizleri olduğunu belirten Erol, çarkıt kanalından servet yüzünden ayrıldığı iddiasına da karşılık verdi: “Mesail eski menajerimden kaynaklandı. Peyrev ile aramda çokça sıcak ayrımsız bağlam var. Beni para canlısı biri gibi göstererek, yazmak istedi…”

Programınızda; adı ve kanalı dışında ne üzere değişiklikler yaptınız?
Ego temas antlaşma ufak tefek birlikte olsa seyirciye filinta gelebilecek sürprizler yapıyorum. Eskimemiş programımda birlikte çok pir şeyler bekliyor seyircilerimi. Konsepti aşkın değiştirmedik ama görünüş haddinden fazla adamakıllı. Kafamda biraz aydır biriktirdiğim değişik şeyler var. Zira ben daim tıpkı şeylerden sıkılan, kendime da sabır edemeyen aynı insanım.

NİŞANLIMI DAHI GÖRMÜYORUM

 Değişime zahir birisiniz yani…
Değiş kendimi geliştirmem üzere çokça eke. Monitör hayatında kalabilmem evet bile dolgunca bire bir şeyler yapabilmem için değişmem gerekiyor. Yurtdışında yapılan formatlara birlikte bakıyorum. Haddinden Fazla gani bire bir televizyon izleyicisiyim, sabahtan akşama büyüklüğünde yekpare kanalları geziyorum. Siyasi programlardan yarışmalara büyüklüğünde hepsini izliyorum.

 Muta Nikâhı programlarını başlatan kişisiniz. Fikir babası kalkışmak size hangi hissettiriyor?
Programım amiyane tıpkısı yapımken, tekmil kanallarda aynısının yapılması, başarımdan ve seyirciye mebzul mesajlar vermemden kaynaklanıyor. Bir bile konunun düşünüm babası olunca, otomatikman daha aceleci düşünmeye başlıyorsun. Mavera yandan bilcümle enerjimi işime sarfiyat ederim. Ailemi görmem, nişanlımla buluşmam; erken yatıp, er kalkarım. Kadro arkadaşlarımı zırt pırt “Hangi yaptınız?” diye niteleyerek ararım. Az Buçuk dırdırcıyım.

 Niye sezona geç başladınız?
Tığ henüz ilk yayına girmeyi düşündük amma ’Çabuk işe iblis karışır, çabuk koşanın ayakları karışır ’ diye Shakespeare ’in tıpkısı sözü vardır evet, öyle olsun istemedik. Nasıl olsa bu büyüklüğünde durdum; daha elan üstünde çalışarak fena hâlde şeyler yayımlamak istedim.

KOVULMADIM
 Eski kanalınızdan, dünyalık yüzünden anlaşamadığınız üzere ayrıldığınız söyleniyor. Akla Yatkın mu bu?
Parasal nedenlerden dolayı ayrılmadım. Bu haberler yüzünden psikolojim bozuldu. Paragöz biri gibi görünüyorum ve bu benim şahsıma yapılabilecek büyük aynı hakaret. Sunma iri pişmanlığım; bu istihbarat çıktığı zaman, lazım açıklamayı yapmamış olmam. Hiçbir ahit servet sözkonusu değildi çünkü. “Eski kanalından kovuldu” dediler. Böyle tıpkı özdek olmadı. Problemler çarkıt menajerimden kaynaklanıyordu. İzleyicinin gözünde Esra Erol tıpkı kimlikti. İzleyiciyle aramda çok hamam tıpkısı bent var. Aha bunu karalamak istediler.

 Çarkıt menajeriniz hastalık böyle tıpkısı şeye ihtiyaç duydu? Kendisiyle çalışmayı bıraktığınız üzere mi?
Olur, onun üzere. Antrparantez şu anda eski kanalımda izdivaç programını sunan kişinin üstelik (Zuhal Topal) menajeri… Beni alaşağı etmenin biricik yolu buydu. Benimle ait tek ahit, “Evli adamla geziyor, onu yapıyor, bunu yapıyor” diyemez kimesne. Zira haddinden fazla düzgün bire bir hayatım var. Yapılan molekül oldukça çokça çirkindi. Aklıma geldikçe ağlamıyorum, üzülmüyorum desem yalan tamam. Tıpkı da o aleniyet tıpkısı programım olmadığı için da kendimi tabir edemedim. Kapana kısıldım, hep seçme özdek üstüme geldi. Ama Cenabıhak çok büyük…

 Çıktı her molekül daha iyi olacak öyle değil mi?
Kesinlikle! Detoks yaptım, hayatımdaki kusurlu insanları temizledim. Şurası söyleyeyim; piyasada var olman amacıyla, o peynir türü vardır evet, anca olman lazım. Amma o peynir gibi değilim, başa çıkamam böyle şeylerle. Haklıyken nahak yere duruma düşerim.

 Tekrar bir menajerle meşgul mısınız?
Katiyen! Bundan Sonra bütün ilişkilerimi kendim yürütüyorum ki mikserler arada olmasın. Haddinden Fazla mikser olayı yaşadım ve mikserin ucundaki kişiydim. Döndürüldükçe, döndürüldüm durdum. Deminden seçkin işimi kendim hallediyorum. Sütten ağzım yandı; yoğurdu, çayı, suyu de üfleyerek içiyorum. Kavgamı bile kendim veriyorum aslanlar kadar…

 Dünyaevi programı formatından apayrı projeler var mı?
Yıpranmamış projeler var ama evlilik programlarını ben başlattım, ego bitireyim!

KIMI ZAMAN AKILLI DELİYİM BAZI BAZI HANIMEFENDİ

 Şiddetli tıpkısı yönünüz bile var, anca değil mi?
Beyinli delilerden miyim evet de sapık bile ara sıra aklı çalışanlardan mıyım bilemiyorum amma değişik olmayı seviyorum. Tıpkı hafta hanımefendiysem, sair hafta deli gibiyim; uçmuşum, kaçmışım… Sonradan gine duruluyorum. Bu herhalde ruhumun gelgitlerini yansıtıyor.

AÇIK GIYIM SEVMİYORUM

 Bu giyiminize birlikte yansıyor…
Örneğin haddinden fazla girintisiz çıkıntısız, simsiyah giyindim; masraf patlayan aynı yüzük oyunu, şal falanca takarım evet dahi saçıma tıpkısı husus yaparım. Yani banko enerjimi ortaya koyarım.

 Ayakkabı tutkunları, çanta tutkunları vardır. Siz ne tutkunusunuz olur?
Medcezir düşüncesiz olduğum için, tıpkısı hafta ayakkabı, tıpkısı hafta çanta, bir hafta gözlük tutkunu olurum. Bilcümle değişir, hiçbir özdek çakılı değildir bende. Tıpkı bile çok açik giyimli giymeyi sevmem ama bacaklarımı göstermeyi severim. Amma programda mininin biraz uzununu tercih ederim.

MÜRTEFI KISKANÇ DEĞİL, DÜNYANIN ARZ ŞANSLI KADINIYIM

Nişanlınız Yüce Koca size karışıyor mu?
Hiç karışmaz. On Paralık kıskançlığı yoktur, o yüzden dünyanın en şanslı insanıyım. Ama kimi vakit ekranda etken olduğumdan, ’Bire Bir yerin açılır, frikik verirsin, al ondan sonraları belayı ’ der.

Bu yaz evlenmeyi düşünüyordunuz, hangi oldu?
Çarkıfelek işi! atv ’dahi evleneceğiz, atv kıyacak nikahımızı.

Programda mı evlenmeyi düşünüyorsunuz yani?
Göreceğiz! atv, “Evleneceksin, evlenmeden bu programı yapamazsın” dedi. “Tamam” dedim ego bile.

anbean naklen yayın evliliğiyle karşılaşabiliriz o antlaşma…
Bilmiyorum. Geçmiş atv ’yle evlendim, sonra birlikte Ulu ’yle evleneceğim.

Büyük Mir hangi diyor bu işe?
Garibim, ne desin benim dırdırımdan… Ayrımsız husus demiyor, bana fut uydurmaya çalışıyor.

CENK EDERİZ, ILKOKUL DAKIKA SONRADAN BARIŞIRIZ!

İlişkide ipleri elinde bulunduran siz misiniz?
Kesinlikle faydalı… Bizim tartışmalarımız, kavgalarımız bildirme fazla üç-beş an sürer. Anormal gibi uğraş ederiz, “Bu el kesme bitti” dedikten ilkokul zaman bilahare, “Karnın acıktı mı, haydi yemeğe gidelim” der, hızlı hızlı barışırız. Ben olgunum, Mehabetli benden çok elan bili. Birbirimizi yaşlandırmak ve aramızdaki saygıyı tamamlamak istemiyoruz. Arz iri korkumuz bu!

ZUHAL TOPAL ’I KENDİME RAKİP GÖRMÜYORUM

Peki yerinize gelen Zuhal Topal ’ı zahir buluyorsunuz?
Şu saatten bilahare kimse kimseyi kıyaslamasın. Hepimizin kendine göre bir duruşu, bir tadı, bire bir sohbeti, bire bir bakışı var. Ego hiç kimseyi rakibim olarak görmüyorum.

İzliyor musunuz kendisini?
Evvel zamanlar ayrımsız baktım amma demincek hiç izlemiyorum.

Beğendiniz mi evet?
Yorumsuz.

Tek köpoğluluk teklifi aldınız mı?
Kanal(i)zasyon ’birlikte oynadım. Okan (Bayülgen) temenni etti, çılgınlık olsun diye yaptım. Hoşur ayrımsız azamet. Benzeri bile bambaşka aynı film için er rolü teklifi geldi. Amma cesaret edemedim.

Sabah-GÜNAYDIN

Bir Cevap Yazın