Zayıflamanın yeni ipuçları!..

Takvim’bile düzlük düzlük habere göre problemsiz benzeri hayat üzere bilinen gâh doğrular yanlışları doğurabiliyor. Abus ama şaşırtıcı gerçekler ise mıhlı yaşamın temelini oluşturuyor. Ahenktar tagaddi, sağlıklı olmanın birlikte, hastalıklara karşı birlikte koruyucu olduğunu tamlayan uzmanlar ilginç ancak gerçeklik olan şu önerilerde bulunuyor…

YEMEKTEN SONRA DİŞLERİ FIRÇALAMAYIN!

Alelhusus asitli ayrımsız şeyler yiyip içtikten sonralari dişlerinizi fırçalamayın. Asitli şart ve içecekler diş minesini yumuşatır ve dişlerinizi fırçaladığınızda asidin yıpratıcı etkilerini güçlendirirsiniz. Yemeklerden bilahare 30 ile 60 dakika arasında tıpkısı müddet durup durup dişlerinizi yıpranmaktan kurtarabilirsiniz.

AĞIRLIK KALDIR, ELAN BASIT GÖVDE GİY!

65 kilo ağırlığındaki 2 kadından ağırbaşlılık müteharrik kadın elan aşaği üzeri kıyafetler giyer. Bunun nedeni, yağların ve kasların bir ağırlıkta olmasına karşın kasların daha birkaç kayran kaplamasıdır.

DİNLENMEK AMACIYLA AYMAZLIK MOLALARI VERİYORSANIZ KAHVEHANE ÜZERE!

Japonya’da yapılan aynı araştırmaya göre 200mg kafein tükettikten sonra 20 dakikalık gücük bire bir dalgi fethetmek kesinlikle daha aktif olmanızı sağlıyor.

DAHA BIR IKI KEMIRMEK IÇIN IMDI YEMEK!

Acıktığınızda 100 kalorilik bire bir çerez bisküvi paketine dürülmek elan gür ayrımsız fikir kabilinden görünse bile sonrasında bundan sonra acıkıyorsunuz. Şayet uzaklık öğün ve atıştırmalıklarınızda fıstık ezmesi, peynir dilimleri ve elma gibi protein ağırlıklı tıpkısı nevale tercih ederseniz elan çabuk doyar ve uzun müddet açlık hissetmezsiniz.

YORULDUĞUNUZDA ENERJI İÇECEKLERİNDEN UZAK DURUN!

Erke içecekleri kahvenin 5 merhametsizce elan çok kafein içeriyor. Fakat yarattıkları etki berenarı güdük sürüyor. Antrparantez enerji içecekleri; ruh atışlarını hızlandırmak, asap, anlaşmazlık gibi keskin canip etkilere topluluk. Bu içecekler nefes şekerinizi hızlıca yükseltir ve esasen hızlıca düşürür ve yorgunluğa alın kavi fayda etmezler.

TAMAMEN KARANLIK BIR ORTAMDA UYUYUN

Geceleri beynimiz vücudumuzu bir revizyondan geçiriyor ve içeride neler olup bittiğine bakıyor. Bunu sağlayan hormonlar keleş tıpkısı odada çok henüz aktif ve enerjik çalışabiliyor. Ayrıca entelektüel tıpkısı odada uyuyanların sabah kahvaltılarını henüz ayrımlı yaptığı ve obeziteye elan alışkın olduğu gözlemleniyor.

HASTALIKLARI ÇELMEK ÜZERE ANTİBAKTERİYEL SABUNLAR KULLANMAYIN!

Üzerinde anti-bakteriyel yazan sıvı sabunlardan kullandığınızda hastalık riskinizi azaltmış olmuyorsunuz. Ilavesi, bu ürünlerdeki triklosan kabilinden ara sıra maddelere uzun süre maruz var olmak hormonal dingildeklik ve bakteri direnci kabil afiyet risklerini doğurabiliyor.

ŞİŞKİNLİK HİSSİNE KARŞI AKARSU ÜZERE!

Faziletkâr lif içeren tıpkı kefaret programı uyguluyorsanız, vücudunuz elan etkin çalışabilmek amacıyla suya gerekseme duyar. Suda çözünebilen liflerle müdahil akarsu, jel bir tıpkısı özellik oluşturur. Bu jel kıvamlı sıvı iç hareketlerini etkiler ve kabarıklık belirtilerini giderir.

SERİNLEMEK İSTEYENE SICAK İÇECEKLER

Yapılan araştırmalar, yunak içecek tüketildiğinde vücudunuzun ısı değişikliğini algıladığını ve çalma üretimini arttırdığını ortaya koyuyor. Teriniz cildinizin üzerinden buharlaştığında ise katıksız yerine
serinlemiş oluyorsunuz.

Bir Cevap Yazın