Zihayat kızlardan Sabancı kardeşlere saldırı!

Bu kızlar çıldırmış olmalı!

Takvim’birlikte yer kayran habere bakarak sosyetenin flaş bekarlarından Hacı, Melik ve Koçak Sabancı esbak gece Frankie İstanbul’bile babaları Ömer Sabancı amacıyla planlı kutlamaya katıldı. Popstarları gölgede bırakacak şekilde deste gören sosyetik kardeşler, mekandaki tüvana kızların ayn hapsindeydi. 3 gözde bekar, burada çektirdikleri fotoğrafı instagram’dan yayınlayınca ise çevre henüz bile karıştı. İnstagram’bile kestirmece 65 bin kişinin strateji ettiği ortanca ahi Kağan Sabancı, fotoğrafı paylaşan insanoğlu oldu.

ÖZGE VE ASLIŞAH GÖRMESİN!

Gene instagram’üstelik 63 bin kişilik takipçisiyle birçok hanende ve oyuncuyu sollayan Hacı Sabancı ile kıtipiyoz kardeş Eli Açık’in dahi olduğu dördül, güdük sürede binlerce zevk aldı. Alelhusus Hakan Sabancı’nın ‘fanları’, bu fotoğrafın altına amor mesajları yağdırdı. Ayrıca dedikodulara bakarak Sabancı kardeşlerin, Frankie İstanbul’de olduğunu gören tıpkı kol tendürüst kız, mekana gitti; hususi tümen olduğu için içeriye giremedi. Fotoğrafa yapılan şu yorumlar ise Hakan’ın sevgilisi Aslışah Alkoçlar ile Hacı Sabancı’nın aşkı Diğer Ulusoy’u kızdıracak cinstendi: “Allahım, vakit kaybetmeden biri benim olsaydı”, “Haydi kızlar, kalkın gidiyoruz neredelerse!”, “Bu tayfayla ölüme birlikte giderim”.

FLAŞ KARDEŞLER

Sair Ulusoy’la aşk faal Hacı ile Aslışah Alkoçlar ile yaz aylarından beri gelişigüzel olan Melik, sevgilileri olmalarına rağmen canlı kızların gözdesi. Bayağı cömert Koçak üstelik popülerlikte ağabeylerinden kusurlu kalmıyor.

Bir Cevap Yazın