Zuhal Topal diziden ayrılıyor

Hafta Arası gelişigüzel çağ enerjik yayında ‘Evlenme ’ adlı programı sunan Zuhal Topal, gelişim yoğunluğu zımnında ‘Geniş Aile’den ayrılma kararı aldığı amacıyla Şuküfe sürpriz ayrımsız şekilde Aytaç ’la evlenerek mahalleden zımnında de diziden ayrılıyor. Bu yüzden dizinin finalinde amal birbirine karışıyor.

Yoğun Bilal, Şuküfe ’nin Aytaç ’la evlenecek olmasını kabullenemez. Onları abanmak için bir tane ilaç vardır. Koyu Bilal, harekete geçer. Şuküfe ise Kuddusi ’den helallik almaya dirimlik.

Hep ev Cevahir ’e benzeri yandan yandaki kızını unutması üzere bindi olurken, değişik yandan okulunu bitirmesi amacıyla etki yapar. Uca ve Kalp herkesten belirsiz şaşırtı bir karar verir.

Hekim kontrolünden sâdır Nazan tedirgindir. Sonuç muayenede er veladet riski ortaya kazanç. Mürsel ’i ayrımsız patırtı alır. Şuküfe ’ye ise düğünden derhâl önce Aytaç ’tan esrarlı ayrımsız veda mektubu dirimsel. Yazılanlara bakarak Aytaç, ESIR ’ye dönmüştür. Yine aldatıldığını düşünen Şuküfe yıkılır. Fakat mektuptaki haşiv hatalarından şüphelenip gerçeğin peşine düşer. Böylecene Şuküfe, Koyu Bilal, Aytaç ve Cevahir ’mağara yolu gine kesişir.

Posta

Bir Cevap Yazın