Zuhal Topal’ın ‘kuş’tan umduğu reyting!

Ünlü oyuncu Zuhal Topal ekranda ‘sunuculuk iddiası’yla prestij kaybetmeye bitmeme ediyor.

Esbak yıllarda Film Yıldızı TV’dahi esasen dünyaevi programı sunan ve bu programı mufassal soluklu olamayarak aceleyle kaynak mesleği oyunculuğa izansız dönen Topal‘birlikte dünden bugüne değişen bir husus bulunmayan.

Yıllar evvel Star TV’da sunduğu programında Nurhayat Karı ve Şaban Bey’in maç anlarında ‘Kafesteki kuş öttü’ diyen Zuhal Topal; geçmiş günlerde ekrana gelen ayrımsız etken yayınında ise “Benzeri kuşunuz varmış. İsmi Abus’miş amma Abus benzeri şekilde kaçmış. Neden kaçtı?”“Kuşuna eş çıkamayan bana bile çıkamaz diyor” şeklinde temas yöne çekilir cümlelerle sonuç kademe avam benzeri uslup sergileyerek yayını izleyen milyonları şaşırttı.

Yıllardır “reyting kabul etmek uğruna gelişigüzel kalem müracaat uslubu mübahtır” düsturunu benimseyen Zuhal Topal‘ın bu ‘kuşlu’ konuşmaları Okan Bayülgen‘in “Dada” isimli yayınında ekrana gelen Medya Arkası’ bölümünde de ele alındı.

Zuhal Topal‘ın aslının aktör olduğunun altını çizen Okan Bayülgen “Saçmadan konuşmayı seviyoruz. Aynı kuş meselesinden bakın hangi güzelce yakalıyor…” yorumunda bulundu.

Tıpkı zamanların çokça izlenen sülale dizilerinin oyuncusu Zuhal Topal‘ın ekrandaki akıbet durumu hayranlarını yağız esmer düşündürürken; seçme konuda serencam rütbe hassas olan RTÜKün reyting uğruna Zuhal Topal‘ın evlendirmeyen ama herkesi kendine güldüren tezevvüç yayınında yapılan tiyatral gösterilere ve bu kabilinden abus konuşmaları işleyen sunuculara ve bu hat izlence yapıp nazik maddesel kazançlar elde eden yapımcılara hangi antlaşma derece verecek, elbet bir yaptırım uygulayacak pespaye nikbet konusu…

İşte Zuhal Topal’ın yıllardır reyting için sığındığı o enteresan uslubu…

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın