Zuhal Topal’ın programında kanı tutulması sürüyor

Fox TV’dahi yayınlanan Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında yaşanan akıllara durgunluk veren durumları henüz geçmiş kaleme almıştık…

İŞTE O VUKUF!.. (IDRAK ETMEK IÇIN BURAYA TIKLAYINIZ!)

Akıbet paye savruk çalıştığı çokça kereler kanıtlanan izlence ekibinin kurbanı olan Zuhal Topal geçtiğimiz günlerde doğruluğunu doğrulama etmeden halen hayatta olan dirayetli oyuncu Münir Özkul’un memat ettiğini çalışkan yayında milyonlara duyurmuş; oyuncunun kızı Güner Özkul’dan selim bire bir aksülamel görmüştü.

İŞTE O VUKUF!… (IDRAK ETMEK ÜZERE BURAYA TIKLAYINIZ!)

Zuhal Topal’ın idmansız enerjik yayınında yine skandal aynı görüngü yaşandı. Izleyici Şadıman Eş, Cavit Bey’e iştahlı olan Ayşe Kadın’ın ayrıksı kanaldaki bir muta nikâhı programında evlendiğini söyleyince hava karıştı.

Flash TV’deki dünyaevi programında evlenip 38 ahit sonraları ayrıldığı Kıymet Eş’e inat olsun diye niteleyerek tıpkısı programa aday kendisine mevrut Ayşe Eş’ın kimliği; izlence ekibinin değil-bire bir seyircinin dikkatiyle ortaya daha çok ve sunucu Zuhal Topal bu buut karşısında hangi diyeceğini bilemedi.

Benzeri başka kanalda evlenip 38 ahit evli kalan Porte Koca; talibini yeniden ayrımsız evlilik programında aramayı tercih ederken, ayrımsız programa tıpkı durumdaki Ayşe Karı’da boşandığı eşi Bedel Satış’le tıpkısı beklentiyle hem da ayrımsız zamanda aynı apayrı erkeğe müştehi olarak misafir oldu.

Ekranda bu beyin tutulmasına posta açan vaziyetler akıntı ederken, dünyaevi kurumunun çıktı alelade çocukların ‘evcilik oyunu’yla eşit çözme alması – Zuhal Topal gibi yıllar ortamında kendini milyonlara kabul ettirmiş aynı oyuncunun bu ofsayt pozisyonlarla hayranlık uyandırdığı milyonların gözünde tezyifkâr düşürülmesi kabul edilebilir kadar değil…

Bakalım Fox TV’da ekrana mevrut bu haddinden fazla enteresan evlilik yayınında henüz nelere tanık olacağız?

Toy yayından görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın