‘Zuhal Topal’la İzdivaç’ programından açıklama!

“Zuhal Topal ’la Izdivaç” izlence ekibinin kurnaz ve etraflı araştırmaları sonucunda programda tanışıp evlenmeye değişmeyen veren adaylar 4 yıldır ayrımlı çiftlerin mutluluklarına şahit olmaktadır. Bu müddet boyunca iri özenle başlattığımız ve yürüttüğümüz programımıza geçtiğimiz aktarılma medyaya yansıyan “Zuhal Topal ’la Muta Nikâhı ’ta evlendi hayatı ateş oldu” marifet başlığı maalesef gerçeği yansıtmamaktadır.

D.D. ve Y.D. nin tanışıp izdivaç süreci şu şekilde gelişmiştir:

2.Şubat ’ta “Zuhal Topal ’la Tezevvüç” programında evlenmeye karar veren Y.D. ünlü can kısmetlerini muntazır farklı adaylar kabil tribün konuklarımız beyninde düzlük almış, ardından 4.Şubat ’ta D.D ünlü ayrımsız sair adayımızla ayrımsız özge adaylarımız kadar programda evlenmeye değişmeyen vermiştir.

D.D namına mevrut adayları reddederken Y.D. azrail arkasında anlaştığını ekibimizle paylaşmış, ardından ekibimizin kamu engellerine karşın çift ısrarla teehhül etmek istediğini bizlere söyleyerek düğün tarihini yeryüzü erken tarihe almak istediklerini iletmişlerdir.

Medyaya yansıyan bu haberde, “Zuhal Topal ’la Tezevvüç” programında kayırıcı bulma garantisini kendisine verildiğini iddia fail D.D. ’nin yapmış olduğu açıklama ise yine gerçeği yansıtmamaktadır. D.D. ’nin evlendikten sonra umduğu maddi beklentisinin karşılanmamasından ötürü “Zuhal Topal ’la Teehhül” programını tasavvur alıp suçladığını düşünmekteyiz.

Icmal Etmek icabında, D.D. ve Y.D. ’nin birbirlerine uygun olmadıkları izlence ekibince kendilerine defalarca söylenmesine karşın bu durumu dikkate almamış ve evlenmeye değişmeyen vermişlerdir. Hassaten D.D. söz konusu kişinin ailesiyle tanıştığını, evine gidip gördüğünü ve evlenmelerine hiçbir çevrik olmadığını söylemiştir.

“Zuhal Topal ’la Teehhül” ekibi adına, bahis konusu çiftimize güvenemediğimiz amacıyla “bundan sonra olacaklardan siz sorumlusunuz” adı altında BELGE imzalatılması, olayın bizler tarafından dahi olumsuzluğunun ispatı olmuştur.

Hayatta pek çok şeyin garantisi olmadığı kadar evliliklerinin üstelik garantisi maalesef olmamaktadır. Günümüzdeki metrukiyet sayılarından üstelik bu anlaşılmaktadır. Tekmil bunlar göz önünde bulundurulduğunda D.D. ’nin yanlış seçimi sonucunda mutsuzluğunu “Zuhal Topal ’la Evlenme” programına yansıtması nazik bire bir bahtsızlık olmuştur.

Zuhal Topal ’la Evlenme Ekibi

Bir Cevap Yazın