Zuhal Topal’la İzdivaç’ın ürün saati değişti!

Star Televizyonu ’nda yayınlanan “Zuhal Topal ’la Tezevvüç” programının yayın saati değişti.

Teehhül programımız bu yıl kampanyalarla elan da renkli olacak.  “Nikahsız kadın kalmasın” diye niteleyerek bire bir kampanyamız olacak. Mortocu nikahlı kadınlara dolgun nikah kıydırmak istiyoruz. Tıpkı da dünyaevi üzerine tıpkı mektup çıkartmayı planlıyoruz.” dedi.Programına kimlerin başvurabilecekleri sorusuna birlikte Zuhal Topal; “Aileniz evlenmeniz için üzerinize geliyor, birçok yaşına geldiniz bibi evleneceğiniz insanı bulamadınız, aynı tür evlenmeye cesaret edemiyorsunuz zira karşınızdaki insanın ruh eşiniz olup olmadığına sakıncasız olamıyorsunuz, maltalık arkadaşınızı bulduğunuzu sandığınız insanla evlendiniz fakat o sizin üzere akıllıcasına kayırıcı değildi. Işlemler pahal gitti. Boşandınız. Varmak için gene tıpkı baht istiyorsunuz.”

“ZUHAL TOPAL ’LA MUTA NIKÂHI umum bu isteklerinize kavuşmanız üzere ehlivukuf danışmanımızın görüşleriyle mutluluğa revan yolu size açıyor. Ekibin saç, makyaj ve giyit seçimlerinde apotr olduğu birbirinden bakımlı ve apiko adaylarımız, beklentilerine akla yatkın taliplerini canlı yayında beklerken bu sırada stüdyodaki konuklarımız ve ekran başındaki izleyicilerimiz ise kimi zaman kahkahalara boğulacak kimi zaman dahi gözyaşlarını tutamayacaklar. Arada Bir hayatın içinden ilginç aşk ve evlilik hikâyelerini izleyecek mutluluğun sırlarını, hayatın kırıcı gerçeklerini görüp hüzünleneceksiniz. Ara Sıra üstelik Koca Şenyerli ve Beste Sönmezocak ’ın solistliğini üstlendiği orkestramızla doyasıya raks edip eğleneceksiniz. Zuhal Topal, aynı zamanda stüdyodaki konuklarının tamamına haftanın bire bir haset birbirinden fena hâlde hediyeler dağıtacak.”

“Cuma Namazı günleri stüdyomuza etkili performanslarıyla ilim katacak ahenktar sanatçılarımızla o haftanın ak yazılı çiftini hayallerindeki düğünle evlendireceğiz.

hafta içi her dönüş saat 12.50 ’bile ZUHAL TOPAL ’LA MUTA NIKÂHI ’a hepinizi bekliyoruz” dedi.
 

Bir Cevap Yazın